thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Acıbadem Yerinde Halı Yıkama Çözümleri

Acıbadem Yerinde Halı Yıkama Çözümleri

1 Oca

Acıbadem Yerinde Halı Yıkama Çözümleri

Pek çok işletmenin, firmanın ve konutun bulunduğu Acıbadem, İstanbul’un en elit ve en hareketli semtlerinden birisidir. Acıbadem lokasyonunda çok uzun zamandır hizmet vermekte olan firmamız halı yıkama noktasında son derece modern çözümlerle müşterilere hitap etmektedir. Acıbadem yerinde halı yıkama kolaylığıyla beraber talep eden tüm müşterilerimizin halıları taşınma gibi bir işleme tabi tutulmadan bulunduğu yerde yıkanıp temizlenebilmektedir. Uygulamamızdan istifade edebilmeniz için telefonla randevu almanız gerekmektedir. Randevu aldığınız takdirde çok kısa bir süre içerisinde alanında uzman ve yerinde halı yıkama konusunda deneyimli olan teknik kadromuz evinize veya ofisinize erişim sağlayarak halılarınızı kısa süre içerisinde temizleyebilmektedir.

Acıbadem Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılmaktadır?

Müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek randevu aldıklarında eve veya işyerine erişim sağlayan teknik kadromuz öncelikli olarak halıları doku analizine tabi tutmaktadır. Halının iplik kalitesi ve dokuma özellikleri göz önüne alınarak hassas uygulamalar belirlenmektedir. Bu noktada Acıbadem yerinde halı yıkama çözümlerinde genellikle kuru köpüklü yıkama uygulaması ön plana çıkartılmaktadır. Kuru köpük denen temizlik opsiyonuyla kesinlikle halıyı ıslatmadan ve gözeneklerin içerisine nem ve suyun girmesine müsaade etmeden temizleme olanağı sunmaktadır. Yüksek miktarda kuru köpük üreten makineler ile beraber halılar kısa süre içerisinde hijyenik hale getirilmekte ve ıslatılmadığından dolayı da nem tutmayan halılar %100 hijyen standartlarına yükseltilmektedir. Çünkü ıslak yıkama neticesinde halılarda oluşan nem özellikle yerinde halı yıkama uygulamalarında kurutulamayacağından dolayı halı yüksek miktarda bakteri toplayabilmektedir. Bu sebeple kuru köpüklü uygulamalarımız oldukça beğenilmektedir.

En Ekonomik Acıbadem Yerinde Halı Yıkama Uygulamaları

Firmamızın sunmuş olduğu çözümlerden birisi de buharlı halı yıkama opsiyonudur. Çok yüksek miktarlarda buhar üretebilen makinelerle beraber halılar buharlı yıkamaya tabi tutulduğunda halının gözeneklerine işlemiş olan halı akarları ve bakteriler ölmektedir. Ayrıca halının en dip notalarında bulunan tozlar dahi buharlı yıkama ile beraber %100 oranında arındırılabilmektedir. Özellikle astım hastalarının olduğu evlerde, alerjik reaksiyon taşıyan bireylerin bulunduğu yerlerde, küçük bebeklerin ve çocukların yaşam alanı olan odalarda buharlı yıkama opsiyonunu tavsiye ediyoruz. Bu şekilde Acıbadem yerinde halı yıkama çözümlerimizin tamamına bir telefon vasıtasıyla erişim sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL