thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Ataşehir Dış Cephe Cam Temizliği

Ataşehir Dış Cephe Cam Temizliği

Göztepe Temizlik Şirketi
11 Kas

Ataşehir Dış Cephe Cam Temizliği

Özellikle büyükşehirlerde yer alan ve giderek Anadolu’nun birçok kentinde de yaygınlaşmaya başlayan dış cephe kaplamalar cam formatı ile bir araya geldiğinde görsel anlamda muhteşem güzellikler ortaya çıkmaktadır.

Hızlı rezervasyon için

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Ataşehir Dış Cephe Cam Temizliği Şirketi

Şehirlerin ışıl ışıl olmasını sağlayan cam kaplamalı binalar daha çok, yüksek ve çok katlı yapılarda tercih edilmektedir. özellikle otel, rezidans, işyeri, AVM gibi geniş hacimli olan binaların dış cephe kaplamalarında farklı cam türleri kullanılmaktadır.

Firmamız oldukça deneyimli bir ekiple her türlü formattaki cam kaplamalar için kaliteli temizlik hizmeti sunmaktadır.

Dış cephe cam temizliği sunan firmamızın hizmet konsepti içerisinde renkli cam temizliği, tek cam temizliği, çift cam temizliği, çeşitli bölmelerden oluşan camların temizliği yer almaktadır.

Göztepe Temizlik Şirketi

Sepetli Vinç İle Dış Cephe Cam Temizliği

Son derece kaliteli hizmetler sunan firmamız bünyesinde donanımlı bir ekip bulunmakla birlikte modern temizleme cihazları da yer almaktadır.

En yüksek binaların üst katlarına dahi erişim sağlayabilen sepetli bir vinç yardımıyla hem güvenlikli hem de kaliteli temizlik hizmeti verilmektedir.

Ayrıca bir takım binalarda da iskelet sistemi kurularak yine son derece modern bir uygulama ortaya çıkartılmaktadır.

Bazı binaların dış cephe temizliğinde ise temizlik elemanlarımız almış oldukları dağcılık eğitimi ile çeşitli tırmanışlar ve inişler gerçekleştirerek temizlikler yerine getirilmektedir.

Tüm bu temizlik işlemlerinin evvelinde mutlaka temizlik talebinde bulunan müşterinin bina yapısı incelenmekte fizibilite çalışması sonucunda bir raporla birlikte fiyat da müşteriye sunulmaktadır.

Böylece son derece sorunsuz ve kaliteli bir şekilde dış cephe cam temizliği hizmeti firmamız tarafından talep edilen tüm bina yapılarında kullanılmaktadır.

Göztepe Temizlik Şirketi

En Ekonomik Dış Cephe Cam Temizliği Uygulamaları

Temizlenecek olan yapının dış cephesindeki cam unsurlarının temizleme konsepti ile ortaya çıkacak olan kaliteli hizmet yüz güldürmektedir.

Bu noktada en kaliteli kimyasallardan oluşan temizlik malzemeleri tercih edilmekle birlikte bitkilere çeşitli hayvanlara ve insanlara kesinlikle zararı olmayan çevreci çözümler ön plana çıkartılmaktadır.

Kaliteden hiçbir şekilde taviz verilmeden son derece güvenli bir altyapıyla dış cephe cam temizliği hizmeti veren firmamız oldukça ekonomik ve uygun fiyatlarla de müşteriye hitap etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL