thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Ataşehir Halı Yıkama

Ataşehir Halı Yıkama

Halı yıkama
11 Kas

Ataşehir Halı Yıkama

Ev içerisinde yer alan tüm eşyaların maksimum olarak haftalık temizlikleri yapılmaktadır.

Özellikle halı gibi birçok tozu ve bakteriyi bünyesinde barındıran unsurlar bazen ev hanımları tarafından günlük olarak bile süpürülmektedir.

Hızlı rezervasyon için

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Ataşehir Halı Yıkama Şirketi

Ancak evdeki kullanılan elektrik süpürgeleri ile yapılacak olan temizlik ancak yüzeysel olmakta halının gözeneklerine işleyen halı akarları kesinlikle ortadan kaldırılamamaktadır.

Özellikle bronşit, astım, nefes darlığı gibi ciddi rahatsızlıkları olanlar ve alerjik Reaksiyon barındıran insanlar için son derece tehlikeli olan bu durum ancak bizim gibi kaliteli firmaların sunmuş olduğu halı yıkama hizmeti ile ortadan kaldırılmaktadır.

Ayrıca inatçı lekeler evdeki kullanılan halı şampuanları ile kesinlikle arındırılamamaktadır.

Bu noktada da firmamızın çok farklı alternatiflerle geliştirmiş olduğu bir takım şampuanlar ve halı yıkama karışımları en inatçı lekeleri dahi çıkartmakta oldukça kolay çözümler sunmaktadır.

 

Ataşehir Halı Yıkama Hizmetleri

Evlerdeki halılar genellikle servisimiz tarafından alınarak temizlenmek ile birlikte özellikle ofis ve işyerlerindeki halıların taşınması firmanın işleyişi açısından çok son derece sıkıntılı bir durumdur.

Bu sebeple yerinde halı temizleme hizmeti veren firmamızın sunmuş olduğu farklı konseptteki temizlik uygulamaları da her türlü halıya uygulanabilmektedir.

Halının doğal yapısı tespit edildikten sonra gerekli şampuan karışımı da meydana getirilerek yerinde temizlik hizmetinde son derece kuvvetli olan vakumlu cihaz ile halıların tozları alınmakta buharlı veya ıslak halı yıkama gerçekleştirildikten sonra hızlı bir şekilde kurutma işlemine geçilmektedir.

Bu noktada da en kaliteli cihazlar kullanıldığı için halının içerisinde yer alan bütün bakteriler, tozlar kirler ve istenmeyen her türlü unsur ortadan kalkmaktadır.

 

Halı Yıkama ve Modern Kurutma Uygulamaları

Halıların ıslak ve kuru şekilde yıkanmasından sonra mutlaka kaliteli bir şekilde kurutulması gerekmektedir.

Halı yıkama konsepti içerisinde halının kurutulması belki de en önemli aşamadır.

Kaliteli bir şekilde kurtulmayan halının bünyesinde bulunan nem bir süre sonra çeşitli kokulara ve hijyen açısından da bir takım bakterilere sebebiyet verecektir.

Bu sebeple firmamız tamamen modern kurutma uygulamaları ve cihazlar kullanarak halıları oldukça hızlı bir şekilde kurutup paketledikten sonra son kontroller yapılarak evlere ve işyerlerine teslim edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL