thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy Temizlik Şirketi

temizlik öneci hazılrık nasıl olmalıdır
2 Şub

Bakırköy Temizlik Şirketi

Temizlik ihtiyacı hem konutlar hem de işyerlerinde sağlıklı bir yaşamı devam ettirebilmek açısından önemli olduğu kadar düzenli ve görsel açıdan rahatsızlık vermeyen bir görüntü için de gereklidir.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Binadaki inşaatın tamamlandığı aşamadan sonra başlayan temizlik gerekliliği kullanım sırasında da devam etmektedir.

Binanızın inşaat sonrası ya da kullanım sonrası her türlü temizliğinde Bakırköy temizlik şirketi olarak hizmet veren firmamızın kalite güvencesinden yararlanabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik

Bakırköy temizlik şirketleri arayışınız inşaatı henüz tamamlanmış yeni bir binaya sahip olmanız ya da kullanmakta olduğunuz ancak tadilattan geçirdiğiniz bir binanız sebebiyle ise firmamız arayışınızı noktalayacak güvenilir bir adres olacaktır.

İnşaat sonrası temizlik oldukça zahmetli olduğu için pek çok kişinin bu aşamada gözü korkmakta, boya kalıntılarını ve dökülen sıva ve kireç artıklarını çıkaramayacağından endişe etmekte, temizlik sırasında yanlış bir araç kullanarak eve zarar verebileceğini düşünmektedir.

Tüm bu kaygılara son veren firmamız, profesyonel ekiplerle, inşaattan çıkmış olan evinizi ya da işyerinizi pırıl pırıl yaparak size teslim edecektir.

İnşaat sonrası temizlik sırasında, bina içerisinde kalmış olan molozlar temizlenmekte, ıslak zeminlerin döşemesinde kullanılan alçı ve derz artıkları çıkarılmakta, diğer noktalarda zemin ya da pencerelerde bulunan alçı ve boya artıkları ortadan kaldırılmaktadır.

İnşaat sonrası temizlik özel uygulamalar gerektiren oldukça zahmetli bir iş olduğundan deneyimli bir firma ile çalışmak sizi rahatlatacaktır.

Firmamız inşaat sonrası temizlik için adresinize göndermiş olduğu ekibi, bu alanda tecrübe sahibi kişilerden oluşturarak etkili bir temizlik sunmaktadır.

Elemanların deneyim sahibi olması hem hangi zemin için ne tür bir malzeme ile kalıntıların ortadan kaldırılabileceğinin doğru olarak tespit edilmesini sağlayacak hem de kısa sürede inşaat kirinin uzaklaştırılmasını temin edecektir.

Malzeme seçimi de inşaat sonrası temizliğin bir başka boyutudur.

Zira inşaat kalıntıları çoğu zaman silmekle geçmeyen türdendir.

Bazı kalıntıları çıkarabilmek için kazımak ya da özel bir malzeme ile çözülmesini sağlamak gerekebilir.

Bu noktada kazıma ya da çözme işleminde evin yapısının zarar görmemesini sağlayacak bir çalışma yapmak önem taşımaktadır.

Profesyonel elemanlarımız, özellikle hassas yüzeylerde kullanılan malzeme ve ekipmanın zarar verici bir nitelikte olmamasına özen göstermektedir.

Yaşam Alanınız Kullanırken De Temiz Kalsın

Bakırköy temizlik firmaları arasında tercih yapmanız gereken durum yalnızca inşaat sonrası temizlikle sınırlı olmayabilir.

Kullanımda olan ev ya da işyerleri için de firmamızdan temizlik talebinde bulunabilirsiniz.

Kullanımda olan yerlerin temizliği ile ilgili detaylar, müşterilerimizin beklentileri de dikkate alınarak belirlenmektedir.

Yaşam alanlarının temizliği denilince akla duvardan zemine, dolaptan avizeye tüm eşyaların elden geçirilmesi akla gelmelidir.

Yerinde yapılacak temizlik kapsamında koltuk ve halılarınızı da yıkatabilirsiniz.

Bu sayede yorulmadan, evinizden eşya çıkarmadan toz, kir ve akarlardan kurtulmanızı sağlayacak bir temizlik elde edebilirsiniz.

Ev temizliği için firmamız temizlik aşamalarını belirli bir sıra ve düzen içerisinde tamamlayacak tecrübeli bir ekiple çalışmaktadır.

Bu nedenle kirli noktalardan temiz kısımlara yeniden istenmeyen kir ve mikropların taşınması söz konusu değildir.

Ofis temizliği için de deneyim sahibi olan firmamız düzenli ve hijyenik bir ofiste çalışmak isteyenlerin hizmetindedir. Bakırköy’deki ofisinizi belge ve cihazlarınızı karıştırmadan ya da bozmadan temizlemekteyiz.

Bu sayede sigorta ve maaş ödemesi karşılığında bir eleman çalıştırmak ve buna ilişkin vergi ödemeleri dâhil birçok maliyete katlanmak zorunda kalmaksızın uygun bir bedelle ofisinizi temizletebilirsiniz.

Temiz bir ofiste çalışanlarınız da daha verimli ve sağlıklı olacak ve bu durum da iş verimine yansıyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL