thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Başakşehir Temizlik Şirketi

Başakşehir Temizlik Şirketi

2 Şub

Başakşehir Temizlik Şirketi

Temizlik hayatımızın önemli bir yerini kaplıyor ve fazlasıyla zamanımızı alıyor.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Buna karşın günümüzün yoğun iş ve sosyal hayatı karşısında çoğu birey yeterli zamana sahip değil.

Başka şeylere ayırmak için temizlikten taviz verilmesi ise en başta sağlık için uygun olmayan şartların oluşacak olması sebebiyle mümkün değil.

Bu durumda kafanızı ve bedeninizi yormadan zaman ve emek harcamadan temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamanız Başakşehir temizlik şirketi olarak hizmet veren firmamız sayesinde hayal olmaktan çıkıyor.

Günlük rutin olarak temizlik yapılmasının dışında firmamız tarafından özel durumlarda da temizlik hizmeti verilmektedir.

İnşaat sonrası temizlik bunlardan biridir. Ayrıca planlanmayan ve istenmeyen yangın ve sel baskını gibi durumlara maruz kalma sonucunda zarar gören yaşam alanlarınız da firmamız tarafından detaylı ve etkili bir şekilde temizlenmektedir.

Su Baskını Temizliği

Yaşam alanlarımızın maruz kalabileceği istenmeyen durumlardan biri su baskınıdır.

Doğal koşullar sebebiyle çoğu zaman engel olmamızın mümkün olmadığı bu durum karşısında ev ya da ofisler ve içerisinde bulunan eşyalar ciddi anlamda zarar görmekte, kirlenmekte ve vakit kaybedilmeden temizlenmesi gerekmektedir.

Bu durumda bireysel çabalarla yapacağınız işlemler yeterli sonucu vermeyecek ve üstelik zaman kaybetmenizden dolayı eşyalarınızda kalıcı hasarlar oluşması söz konusu olabilecektir.

Bu durumda Başakşehir temizlik şirketleri arasında kalitesi ile öne çıkan firmamıza başvurarak yorulmadan su baskını sonrası temizliğinizi yaptırabilirsiniz.

Doğal afet olarak su baskını ile karşılaşılabileceği gibi tesisat arızalarından ya da su kesintisi sırasında açık unutulan bir çeşmeden dolayı da su baskını söz konusu olabilir.

Su baskını temizliği kapsamında evinizde ya da işyerinizde birikmiş olan su tahliye edilmekte, atıklar uzaklaştırılmakta, pis suyun vermiş olduğu zarar giderilmektedir.

Su eşyaların her noktasına temas edebildiğinden su baskını sonrası yapılacak temizliğin detaylı olması şarttır.

Zemin ve duvarların da kirli sudan etkilenmesi sebebiyle, temizliğe bu kısımlar da dâhil edilmelidir.

Su baskını temizliğinde detaylı bir çalışma yapılmasının zorunlu oluşu profesyonel ve deneyimli bir firma ile çalışmanın işinizi kolaylaştıracağı anlamını taşımaktadır.

Su tahliyesi aşamasından eşyaların temizlenmesi aşamasına kadar su baskını temizliğinin her aşamasında firmamız tarafından modern makine ve ekipmanlar kullanılarak ve etkili malzemelerle işlemler gerçekleştirilmektedir.

Tüm işlemlerin tamamlanması sonrası eviniz ya da ofisiniz kısa sürede kullanılabilir duruma geleceğinden nem kaynaklı kötü koku oluşması da önlenmiş olur.

Yangın Sonrası Temizlik

Başakşehir temizlik firmaları arasında kaliteli ve deneyimli bir firma arayışınızı sona erdirecek olan firmamız yangın sonrası temizlik uygulaması ile de hizmet vermektedir.

Yangın, hem bizzat ateşin verdiği zararlar ile hem de söndürme çalışmaları sırasında kişilerin verdiği ya da kullanılan malzemenin verdiği zararlar ile yaşam alanlarını tehdit eden önemli bir olumsuzluktur.

Yangın sonrası yapılacak detaylı temizlik is kokusunun çıkarılması ve kirliliğin ortadan kaldırılması şeklindedir. Buradaki kirlilik hem yanan kısımların diğer noktalarda duman, is ve toz kirine yol açmasından hem de söndürme çalışmalarındaki basınçlı suyun bu kirliliği artırmasından dolayı oldukça zorludur.

Yangın sonrası temizlik sırasında öncelikle kullanılamayacak durumda olan eşyalar ortamdan uzaklaştırılmakta ve ardından kullanılabilecek durumda olan eşyalar ile evin temizliği yapılmaktadır.

Yangını söndürmek için kullanılan su, yangın artıkları ile birleştiğinde hem ıslak hem de yoğun kirliliği olan eşyalar meydana getireceğinden, kalıcı bir koku ve leke oluşmaması için temizliğin kısa sürede tamamlanması önemlidir.

Yangınla karşılaşmanızı temenni etmemekle birlikte bu olumsuzluğa maruz kalmanız durumunda temizlik zahmetinin üzüntünüze eklenmemesi için firmamızın desteğinin hizmetinizde olacağını bilmenizi isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL