thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Beykoz Cami Halı Yıkama

Beykoz Cami Halı Yıkama

1 Oca

Beykoz Cami Halı Yıkama

İstanbul’ un deniz gören ilçelerinden biri olan Beykoz, Kocaeli Yarımadasının batısında bulunmaktadır.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Profesyonel halı yıkamacıları halıları derinlemesine yıkayarak üzerinde bulunan kiri, lekeyi her şeyi anti bakteriyel deterjanlar kullanarak temizleriler.

Halı yıkama sırasında belirli prosedürler izlenir. Bu prosedürler doğrultusunda halılar tamamen temizlenir. Beykoz cami halı yıkama ile halılar önce toz alma dolabıyla tozları aldırılır.

Toz alma işlemi bittikten sonra yarı otomatik veya tam otomatik halı yıkama makineleri ile halılar yakalanır. Yıkama işlemi bittikten sonra halılar kurulanır.

Halıların kuruyabilmesi için kurutma odasına halılar bırakılır. Halılar burada kuruduktan sonra temizlik işlemi tekrar kontrol edilir ve son olarak halılar paketlenir ve geri gönderilir.

Beykoz Cami Halı Yıkama 7/24 Hizmet

Beykoz cami halı yıkama ile camilerdeki halılar hijyenik olarak yıkanır. Halıların temizlenmesi için uygulanan birkaç farklı temizleme yöntemi bulunmaktadır.

Bunlardan biri şampuan ile halı yıkamadır. Şampuanla halı yıkama en çok bilinen yöntemlerdendir.

Ayrıca diğer yöntemlere oranla daha ekonomiktir.

Halı yıkama sırasında halı şampuanı dökülerek köpürtülür ve halıya sürülür.

Köpükte bulunan bileşenler ile halıda bulunan toz tanecikleri halıdan ayrılır ve köpüğe yapışır. Köpüklü halı kurumaya bırakılır ve kuruyan halının üzerinde kalın bir köpük tabakası oluşur.

BU kalıntıların giderilmesi için halı yıkama süpürgesi kullanılır.

Diğer bir yöntem ise buhar ile yıkamadır. Bu yöntem ile halı daha iyi temizlenir. Buhar yıkama sırasında sıcak su kullanılır.

BU sıcaklık genellikle 65 ile 100 derece arasındadır. Yüksek sıcaklık sayesinde halıdaki kir toz daha kolay bir şekilde çözünür. Daha sonra çözünen bu toz parçacıkları vakum makinesi ile çekilir. Sıcak su içerisine deterjan ve temizlik için solüsyon kullanılır.

 Beykoz Cami Halı Yıkama Temizleme Hizmeti

Beykoz cami halı yıkama hizmeti ile camiden gelen halıları uygun prosedürler altında temizleme işlemlerine tabii tutulmaktadır.

Halılar yıkandıktan sonra paketlenir ve geri gönderimi gerçekleştirilir. Halı buharlı veya köpüklü olarak yıkama işlemlerine tabii tutulmaktadır.

Bu işlemler sonrasında son kez halı üzerinde incelemeler yapılır, herhangi bir kir kalıntısı var ise tekrar temizlenir. Temizleme ve kurutma işlemelerinin hepsi bittikten sonra halılar paketlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL