thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Beykoz Temizlik Şirketi

Beykoz Temizlik Şirketi

Ataşehir Temizlik Şirketleri
10 Eki

Beykoz Temizlik Şirketi

İşlerinde deneyimli ve güvenilir kişiler ile sağlamış olduğumuz Beykoz ev temizliği yapılarda gerekli olan sağlık koşullarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Hızlı rezervasyon için bizi arayınız.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Günlük hayatımızda en fazla kullanmakta olduğumuz evler, çeşitli sebeplerden dolayı kısa sürede kirlenmekte ve sağlığımızı olumsuz yönde etkilemektedir.

Beykoz Ev Temizliği Hizmeti

Özellikle çalışan hanımlar için ciddi bir sıkıntı haline gelen ev temizliği, son dönemlerde uygun fiyatlar ile sorunsuz şekilde yapılabilmektedir.

Bahsedilen bu temizlik hizmetleri işlerinde başarılı ve güvenilir kişiler ile gerçekleştirilmektedir. İstanbul Beykoz bölgesinde sağlamış olduğumuz temizlik hizmetinde gerekli olan malzeme ve ürünler kullanılarak, evlerdeki diğer eşya ve araçlara zarar verilmemektedir.

Temizlik işlemlerinde sağlıklı deterjan ve ürünler kullanılarak, yapı sahiplerinin olumsuz yönde etkilenmesi önlenmektedir.

Beykoz Ofis Temizliği

Çeşitli malzeme ve kaliteli sıvı ürünler kullanılarak verilen Beykoz ofis temizliği hizmeti, zemin ve yüzeylerde meydana gelebilecek olan lekelerin yok edilmesi ile gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca bu hizmetlerde ofislerdeki cam ve ayna gibi ürünlerin silinerek orijinal hale getirilmesi de sağlanmaktadır.

Ofis ortamlarında bulunan koltuk, sandalye gibi ürünlerinde silinerek temizliğinin yapılmış olduğu bu hizmetler, güvenilir ve işlerinde deneyimli çalışanlarımız ile sağlanmaktadır.

İstanbul Beykoz bölgesinde sağlanmakta olan bu hizmetimizde ofis ortamlarında sıkça rastlanılan masa ve dolapların da detaylı şekilde silinerek temizlenmesi işlemi de çeşitli fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

Genel olarak müşteri memnuniyeti almış çalışanlarımız ile sağlamakta olduğumuz Beykoz inşaat sonrası temizlik hizmeti, sürekli olarak artan inşaat sektöründe yaygın olarak tercih edilmekte ve kullanılmakta olan hizmetlerdendir.

Yapıların inşa süreci sonrasında çeşitli malzeme ve ürünlerden dolayı meydana gelen kir ve lekeler, detaylı olarak silinip temizlenmesi gerekmektedir. İnşaattaki kir ve lekeler diğerlerine oranla daha fazla olduğundan, bu alanların temizliği de daha önemli hale gelmekte ve temizlik işleminin buna göre yapılması gerekmektedir.

Temizlenecek olan alan ve içeriklerine göre değişen fiyatlar ile sunduğumuz temizlik hizmeti, İstanbul Beykoz bölgesinde alanında uzman çalışanlarımız ile gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL