thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Beyoğlu’nda 99 Camide %99 Temizlik

Beyoğlu’nda 99 Camide %99 Temizlik

1 Oca

Beyoğlu’nda 99 Camide %99 Temizlik

Beyoğlu’nda yer almakta olan 99 caminin hepsinde %99 oranında temizlik ve hijyen sağlıyoruz.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Camilerin manevi açıdan değeri bulunduğundan dolayı buraların temizliği hepimiz için büyük önem teşkil etmektedir.

Bunun içinde camilerin mutlaka profesyonel bir destek ile yıkanması şarttır.

Camilerde yer alan temizlik malzemeleri ve makineleri temizliği geçici kılmakta olup aynı zamanda cami halılarının temiz-miş gibi görünmesine de neden olmaktadır.

Bundan dolayı Beyoğlu cami halı yıkama hizmetimiz ile camileri –miş gibi göstermekten kurtarıyor ve 99 caminin 99’una da %99 temizliği garanti ediyoruz.

Temizlik işlemimiz yalnızca ticarete yönelik değil aynı zamanda manevi değerlerimizden dolayı da bizler için büyük önem teşkil etmektedir.

Profesyonel Beyoğlu Cami Halı Yıkama Hizmeti

Beyoğlu camilerine gelen insanların ibadetlerini daha temiz, ferah, hijyeni ve güzel kokulu bir yerde yapması haklarıdır.

Bu nedenle de cami bünyesinde yer alan temizlik makineleri ile temizlik işlemini tam olarak gerçekleştirmek mümkün olmadığından dolayı mutlaka Beyoğlu cami halı yıkama hizmetimiz için bizleri arayın.

En uygun fiyatlar dâhilinde sizlere bu hizmeti verdiğimizden emin olabilirsiniz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz anda aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Cami halılarına her gün yüzlerce kişi abdestli dahi olsa ayak bastıkları için ister istemez halılarda bir hijyensizlik meydana gelmektedir.

Özellikle ibadet edilen bir mekânda hijyen şartları çok önem teşkil ettiğinden dolayı temizlik işlemini yerine getiren ekibimiz, bu hizmetimizi çeşitli adımlarda gerçekleştirmektedir.

Beyoğlu Cami Halı Yıkama Hizmetimizin Aşamaları

Beyoğlu cami halı yıkama hizmetimizin aşamaları;

  • Kuru vakumlama: kuru vakumlama işlemimizde ilk olarak cami halıları üzerinde yer alan tozlardan, kıllardan ve çeşitli maddelerden arındırılır. Özellikle cami halılarının aralarında biriken bu tozların mutlaka vakumlama makinesi ile alınması şarttır.
  • Islak vakumlama: yıkama olarak da adlandırabileceğimiz bu hizmetimizde, cami halıları gerekli temizlik malzemeleri ile birlikte titiz v özenli bir şekilde yıkanmaktadır.

Cami halı yıkama hizmetimize uzun yıllardır devam ettiğimiz için ekibimiz bu noktada profesyonel kişiler olduğundan dolayı en kaliteli hizmeti en kısa sürede sizlere sunabilmektedirler.

Bu sayede cami en kısa sürede ibadete açılabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL