thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Buharlı Ev Temizliği

Buharlı Ev Temizliği

11 Kas

Buharlı Ev Temizliği

Hijyenik Evler İçin Buharlı Ev Temizliği

Bulunduğumuz lokasyonda uzun zamandır ev temizliği hizmeti vermekteyiz. teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanmakta olan firmamız oldukça kaliteli ve hijyenik bir şekilde evlerinizi temizlenmektedir. Özellikle tozların akarların ve bakterilerin sebep olmuş olduğu sağlık sorunlarının önüne geçilebilmesi için firmamız buharlı ev temizliği uygulamaları sunmaktadır. Böylece evleriniz çok kısa bir sürede temizlenirken diğer taraftan da sağlık açısından son derece zararlı olan gözle görülmeyen bütün bakteriler öldürülmektedir.

Buharlı Ev Temizliği

Buharlı Ev Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

%100 oranında evdeki kirlerin tozların ve bakterilerin ortadan kaldırılmasına olarak tanımakta olan buharlı ev temizliği en gelişmiş olan buharlı makineler sayesinde yerine getirilmektedir. Buhar üretme gücü çok yüksek olan makinelerimiz ile birlikte geniş olan evleriniz dahi çok kısa bir sürede temizlenebilmektedir. Buharlı temizlik konseptinin içerisine sadece zemin duvarlar ve fayanslar girmemektedir. Ev içerisinde bulunan bütün mobilyalar, koltuklar, halılar, yataklarınız, yorganlarınız yastıklarınız dâhil her türlü obje ve eşya temizlenebilmektedir. Böylece evin içindeki en dar bölgeler ve köşeler dahi kısa bir sürede temizlenebilmektedir.

En Ekonomik Buharlı Ev Temizliği Çözümleri

Firmamız tarafından sunulmakta olan buharlı ev temizliği birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Bunların en başında hiçbir şekilde kimyasal madde ve deterjan kullanılmaması gelmektedir. Özellikle alerjik reaksiyonu olanlar astım hastaları cilt sorunları taşıyanlar küçük bebeği olanlar için son derece ideal bir temizlik metodudur. Ayrıca buharlı ev temizliği banyo tuvalet gibi hijyen bakımından son derece hassas olan bölgelerde oldukça efektif bir yöntem olarak ön plana çıkmaktadır. Son derece ekonomik fiyatlarla sunmuş olduğumuz temizlik uygulamalarımızdan faydalanmak için telefon vasıtasıyla randevu almanız yeterli olacaktır. Çok kısa bir sürede evinize gelerek bütün odalarınızı ve eşyalarınızı tozdan arındırıp evinizi size temiz bir şekilde teslim edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL