thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Caddebostan İnşaat Sonrası Temizlik

Caddebostan İnşaat Sonrası Temizlik

12 Ara

Caddebostan İnşaat Sonrası Temizlik

Caddebostan İnşaat Sonrası Temizlik Çözümleri

Evlerinin işyerlerinin veya çeşitli yapıların inşaattan sonra kaliteli temizlik çözümlerin ihtiyacı bulunmaktadır. Çünkü İnşaat sırasında oldukça fazla kir ve toz ortaya çıkmakta harç çimento kalıntıları ve daha pek çok unsur yapının içerisinde yer almaktadır. Bu noktada Caddebostan semtimde çok uzun zamandır hizmet vermekte olan firmamız kaliteli çözümleriyle de dikkat çekmektedir. Caddebostan inşaat sonrası temizlik uygulamalarımızın tamamı modern çözümler olduğu için binanızın yapısına hiçbir şekilde zarar verilmemektedir.

Göztepe Temizlik Şirketi
Göztepe Temizlik Şirketi

Caddebostan İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılmaktadır?

Bir telefon vasıtasıyla firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren teknik kadromuz öncelikli olarak bir fizibilite çalışması yapmaktadır. Caddebostan inşaat sonrası temizlik konsepti gereği yapılmakta olan fizibilite çalışmasından sonra teknik ekibimiz randevulu bir şekilde evinize gelerek inşaat sonrası temizliği başlamaktadır. İnşaat sonrası temizlikte en çok dikkat edilmesi gereken mesele yeni olan binanın duvarlarının döşemelerinin panellerinin ve kaplamalarının kesinlikle çizilmeden ve deforme olmadan temizlenmesidir. Özellikle çimento silikon etiket boya gibi yapışkan ve inatçı olan kirlerin çıkartılmasında tamamen kaliteli ve yapıya zarar vermeden kimyasallar kullanmaktayız. Böylece çok kısa bir süre içerisinde ana hatlarıyla büyük olan kirler ortadan kaldırılmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik

Caddebostan İnşaat Sonrası Temizlik ve Ekonomik Çözümler

Ana hatlarıyla görünen bütün kirler ve yapışkan olan materyaller ortadan kaldırıldıktan sonra ince temizlik uygulamaları devreye girmektedir. Bu noktada çok fazla alternatif çözüm sunmakta olan Caddebostan inşaat sonrası temizlik firmamız nitelikli kimyasallar ve makinelerle kısa sürede evinizi pırıl pırıl bir hale getirmektedir. Kapılar, dolaplar, mutfak tezgâhları, pencere kenarları, süpürgelikler, tavan ve duvar birleşim yerleri son derece hassas ve temizliği zor olan bölgelerdir. Bu noktalarda da yine firmamız teknik bir kadroyla ve kaliteli uygulamalarla ekonomik bir şekilde evinizi temiz hale getirmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL