thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Caddebostan Yerinde Halı Yıkama Uygulamalarında Kalitenin Adresi

Caddebostan Yerinde Halı Yıkama Uygulamalarında Kalitenin Adresi

12 Ara

Caddebostan Yerinde Halı Yıkama Uygulamalarında Kalitenin Adresi

Yerinde halı yıkama daha çok duvardan duvara tabir edilen halılarda uygulanır. Bu halılar yerinden sökülemez. Söküldüğü taktirde tekrar aynı kalitede kullanım imkânı olmaz. Bu yüzden de yerinde yıkanmaları gerekir. Yaşam alanlarının en çok basılan, temas edilen yerlerinin halılar olması duvardan duvara halılarda da değişmez ve çok kirlenirler. Son dönemde üretilen birçok halı için leke tutmaz, kir tutmaz dense de aslında bunlar kiri, lekeyi dışarıya belli etmeyen ürünlerdir. İçleri hala kirli ve mikrop dolu olma olasılığı yüksek ürünlerdir. Caddebostan yerinde halı yıkama hizmetimiz kapsamında duvardan duvara halılarını yerinde yıkıyor, son teknoloji makinelerimiz ile kirlerinden, lekelerinden, bakterilerinden arındırıyoruz. Sevdiklerinizle beraber keyifli kullanım sunuyoruz.

Caddebostan Yerinde Halı Yıkama Derinlemesine Temizlik Sağlar

Duvardan duvara halılar daha önceleri sadece cami gibi alanlarda kullanılırken bugün villa, daire gibi hemen her türlü alanda tercih edilmektedir. Kullanımının avantajlı olması, şık ve zarif olmaları yaşam alanlarında bu halılara olan rağbeti arttırmıştır. Caddebostan yerinde halı yıkama hizmetimiz kapsamında bütün bu alanlarda halı yıkama yapıyoruz. Özel geliştirilmiş buharlı halı yıkama makinelerimiz ile halılarınızı dip köşe lekelerinden, tozlarında arındırıyor, tertemiz hale getiriyoruz. Yaptığımız işlemlerle halılarınızdaki küfleri, bakterileri, mantarları temizliyor, sağlıkla kullanabileceğiniz alanlar oluşturuyoruz. Uzman ekibimizle halılarınızı birkaç saat içinde temizliyoruz ve hanelerinizden mahrum kalmadan dakikalar içinde tekrar kullanımınıza sunuyoruz.

Caddebostan Yerinde Halı Yıkama Halılarınızın Ömrünü Uzatır

Caddebostan yerinde halı yıkama uygulamalarımızda ilk olarak halılarınızın tozu alınır. Daha sonra özel halı şampuanı püskürtülere halının tamamına yayılır. Bu işlem halıların yumuşamasını ve en diplerindeki kirlerin dahi kabararak yüzeye çıkmasını sağlar. Daha sonra da güçlü vakumlu makinemiz ve özel ekipmanlarımız ile çekme işlemi uygulanır. Geriye de tertemiz halılar kalır. Özel makinelerimiz sayesinde halılarınızın temizliği yapılırken kir, leke oluşumu da en aza indirilir. Normal süpürgelerle halıların içine itilen kirler, bakteriler vakumlu makinelerimiz ile tamamen çekilerek çıkartılır. Sağlıklı temizlik işlemi ile halılarınızın kullanım ömrü uzar. Yaşam alanlarınızda şık ve estetik biçimde uzun yıllar güvenle kullanmanız sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL