thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Avcılar Cami Temizliği İçin Önemli

Avcılar Cami Temizliği İçin Önemli

1 Oca

Avcılar Cami Temizliği İçin Önemli

İslam dininin bir sembolü olarak ülkemizde özel bir değere sahip olan camiler hem şahısların bireysel kullanımları için hem de zorunlu ya da isteğe bağlı olarak cemaat halinde yapılacak ibadetlerde önemli bir rol üstlenmektedir.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Buna bağlı olarak da yalnızca özel günlerde değil gün içerisinde birden fazla zamanda ve çok sayıda kişi tarafından ziyaret edilen mekânlardır.

Bu durum camilerin günlük havalandırılmasını ve sık aralıklarla temizlenmesini gerektirmektedir.

Cami yüzey alanı oldukça büyük olduğundan süpürerek kirlerden arındırma işleminin bireysel çabalarla günlük yapılması oldukça zahmetlidir ve çoğu zaman ihmal edilmektedir.

Dolayısıyla her gün süpürülemeyen buna karşın her gün kullanılan camilerde bulunan halıların kirlenmesi kaçınılmazdır ve profesyonel cami halı yıkama Avcılar için cami temizliğinin olmazsa olmaz bir parçasıdır.

Profesyonel Cami Halı Yıkama Avcılar

Camilerde eski dönemlerde parça halinde birçok halı kullanılmakta iken günümüzde duvardan duvara döşenen özel cami halıları yaygınlaşmış durumdadır.

Parça halılar kirleneni yıkatarak kalan kısmın kullanılması şeklinde temizletilebilirken duvardan duvara halıların yerlerinden çıkarılarak halı yıkama fabrikalarına gönderilmesi söz konusu değildir.

Bundan dolayı profesyonel yerinde cami halı yıkama Avcılar hizmeti veren firmamız tarafından halılar sökülmeden caminin temizliği tamamlanmaktadır.

Cami halılarının gerek yapı ve dokuma gerekse büyüklük bakımından ev halılarından farklı olması, halı yıkama işleminde farklı uygulamaları gerektirmektedir.

Firmamızdan alacağınız profesyonel hizmet sayesinde halılarınız yıpranmadan, boyası akmadan ve caminiz halısız kalmadan temiz bir ibadet mekanına kavuşmanız mümkündür.

Hijyenik Cami Halı Yıkama Avcılar İçin Uygun Yöntemler

Cami temizliğinin en önemli kısmını kuşkusuz akar biriktiren, ayak kokusuna ve kirine maruz kalan, camiyi kullanan çocuklar tarafından yiyecek içecek tüketilmesi neticesinde kirlenen, tozlanan ya da lekelenebilen cami halıları oluşturmaktadır.

Bakteri ve mikroplar ile akarlar tarafından mesken tutulan cami halıları, doğrudan ten teması ile kullanıldığından mutlaka hijyenik bir şekilde temizlenmelidir.

Profesyonel cami halı yıkama Avcılar hizmeti veren firmamız tarafından gerçekleştirilen yerinde halı yıkama çalışması sırasında halılarınıza kuru köpüklü temizleme işlemi yapılarak hem hijyenik olması sağlanmakta hem de etkili bir şekilde temizlik yapılmış olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL