thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Deneyimli Çalışanlar İle Sunulan Merdivenköy Halı Yıkama Hizmeti

Deneyimli Çalışanlar İle Sunulan Merdivenköy Halı Yıkama Hizmeti

1 Oca

Deneyimli Çalışanlar İle Sunulan Merdivenköy Halı Yıkama Hizmeti

Günümüzde üretilmiş olan çok sayıdaki temizlik makinelerini, sağlamış olduğumuz Merdivenköy halı yıkama hizmetlerinde yaygın olarak kullanmaktayız. Akla gelebilecek olan her çeşit yapı alanları için vazgeçilmez eşyalar arasında yer alan halı ürünleri, çok çabuk kirlenmekte ve tozlanmaktadır. Söz konusu olan durumlar için halıların etkili ve detaylı şekilde temizlenmesi, aynı zamanda da yıkanması gerekmektedir. Bahsedilen durumlar için sağlamış olduğumuz yıkama hizmetlerinde, halıların ilk günkü haline gelmesi ve sağlık kurallarına uygun şekilde yıkanması sağlanmaktadır. Çeşitli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan her çeşit halı ürünleri, deneyimli çalışan kadromuz ile birlikte sunduğumuz hizmetler sayesinde sorunsuz şekilde yıkanmakta ve temizlenmektedir.

Merdivenköy Halı Yıkama Hizmeti İle Sunulan Avantajlar

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile gerçekleştirmiş olduğumuz Merdivenköy halı yıkama hizmetlerimizde, işinin ehli ve güvenilir personellerimiz yer almaktadır. Söz konusu olan yıkama işlemleri, müşterilerimizin istemiş olduğu özellikler doğrultusunda sağlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak halılar, kullanıldığı yerlerde yani yerinde yıkanmakta ve aynı zamanda da, yıkama fabrikalarımızda da yıkanabilmektedir. Müşterilerimizin vermiş olduğu siparişlere göre ev ya da çeşitli yapı adreslerinden, özel araçlarımız ile alınan halı ürünleri, yıkama işleminin ardından güvenli şekilde teslim edilmektedir. İstanbul’un en fazla kalabalık mahallesi olan Merdivenköy için sunmuş olduğumuz hizmetlerde, öncelikle toz alma işlemine başlanmaktadır. Yıkama işlemlerinin tamamlanmasının ardından, halılar sağlıklı ambalaj malzemeleri ile kaplanmakta ve güvenli şekilde korunmaktadır.

Merdivenköy Halı Yıkama Hizmetinde Yer Alan Özellikler

Özellikle son yıllarda giderek tercih edilmekte olan Merdivenköy halı yıkama hizmetimizde indirim ve kampanyalı fiyatlar yer almaktadır. Söz konusu olan yıkama işlemlerinde, ünlü markalar tarafınca üretilmiş olan sabun ve deterjan malzemeleri kullanılmakta ve istenen performanslar sergilenebilmektedir. Oldukça zor ve zahmetli olan halı yıkama işlemleri için, kaliteli firmaların tercih edilmesi gerekmekte ve firmamız sayesinde detaylı olarak yıkama işlemleri yapılmaktadır. Özel kurutma makineleri ile kurutulmaya başlanan halılar, daha sonra köpüklenir. Köpükleme işleminden sonra halılar yıkanmakta ve kurutulmaktadır. Söz konusu olan işlemlerin ardından ambalajlanan halı ürünleri, güvenli şekilde araçlara yerleştirilir ve adreslere teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL