İstanbul'da en iyi temizlik şirketi!

Çalışma Saatleri : (8.00 - 19.00)

mobile-icon Ücretsiz Keşif & Hizmet Talebi 0530 964 9937
mobile-icon Ücretsiz Keşif & Hizmet Talebi 0532 762 2807
mobile-icon Ücretsiz Keşif & Hizmet Talebi 0216 478 5812

Dış Cephe Cam Temizliği

Zorlu Dış Cephe Temizliği İşlemine Ekonomik Çözümler

Günümüzde birbirinden yüksek genelde dış cephesini camların oluşturduğu plazaların sayısında sürekli olarak bir artış gözlemlenmektedir. Bu artış beraberinde birçok ihtiyacı da getirmektedir. Bu ihtiyaçların başında bu bahsi geçen devasa plaza tipi yapıların temizliğidir. Bu yapıların iç temizliğinin herhangi bir ev temizliği ile hiçbir farkı yoktur. Ancak söz konusu dış cephe temizliği olduğunda işler oldukça karmaşık bir hal almaktadır. Dış cephe temizliği son derece önem ve dikkat gerektiren bir meseledir. Bu sebep ile bu alanda hizmet verdiğini söyleyen her firma ile bu alanda çalışılmaması gerekmektedir. Firmamız sahip olduğu tecrübe sayesinde müşterinin ihtiyacını en iyi şekilde yorumlayıp ihtiyacı olan hizmeti müşterilerine kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Service

Dış Cephe Temizliği İle Çalışanlarınıza Daha İyi Bir Çalışma Ortamı Sunun

Plazaların neredeyse şehrin her yerini ele geçirdiği büyük şehirlerde bu anlamdaki en büyük sorunlardan bir tanesi de bu devasa boyuttaki yapıların temizliğinin gerçekleştirilmesidir. Dış cephe temizliği birçok açıdan oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bu temizliğin sahip olduğu en büyük önemlerden bir tanesi şüphesiz içeride çalışan bireylerin sağlığı ve konforudur. Genel anlamda dış cepheleri cam ile kaplı olan plazalar içerisinde camların açılması genellikle yasaktır. Bu sebep ile içeride çalışan bireylerin gün ışığı almaları yalnızca kapalı olan camın ışığı geçirme oranına bağlıdır. Dış cephenin büyük bir kısmını olan camların temizliği ne kadar iyi yapılırsa gün ışığını çalışanlara ulaştırabilme imkanı da bir o kadar artacaktır.

Portfolio slider

Dış Cephe Temizliği Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Dış cephe temizliği genellikle oldukça yüksek binalar için istenilen bir hizmet olduğu için kimi zaman oldukça tehlikeli bir iş haline dönüşebilmektedir. Bu durumun başlıca nedeni yüksekliktir. Bu sebep ile firmamız temizlik ekiplerinin güvenliklerini sağlamadan kesinlikle temizlik işlemine başlamaz. Şüphesiz diğer her alanda olduğu gibi ekonomiklik te temizlik alanında oldukça büyük bir role sahiptir. Firmamızın hizmetleri, hizmet esnasında sunmuş olduğu kalite ile karşılaştırılınca oldukça ekonomiktir. Bu sayede müşteri hem ekonomiklik alanı ile memnun olmakta hem de güzel bir temizliğin mutluluğunu yaşamaktadır.

Service

Hemen Ara