thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Dünya Standartlarında Fenerbahçe Ev Temizliği Hizmeti

Dünya Standartlarında Fenerbahçe Ev Temizliği Hizmeti

Fenerbahçe ev temizliği
12 Ara

Dünya Standartlarında Fenerbahçe Ev Temizliği Hizmeti

İstanbul’un en kalabalık semtlerinden birisi olan Fenerbahçe’de çok uzun zamandır semt halkına ev temizliği uygulamaları ile hizmet sunmaktayız. Ev temizliği amatörce yapılamayacak kadar hassas uygulamalar bütünüdür. Evlerin periyodik olarak profesyonel bir şekilde temizlenmeye ihtiyacı bulunmaktadır. Ev hanımları her ne kadar evlerini günlük olarak temizliyor olsa da evdeki temizlik uygulamalarıyla ve makineleri ile gerçekleştirilecek olan temizlikte detaylı işlemler yerine getirilememektedir. Bundan dolayı özellikle çocuklu olan ailelerde veya çeşitli hastalıkların yaşandığı evlerde bakterilerin ve virüslerin tam olarak ortadan kaldırılabilmesi için Fenerbahçe ev temizliği uygulamalarımıza ihtiyaç bulunmaktadır.

Fenerbahçe Ev Temizliği Hizmetleri

Son derece eğitimli ve temizlik alanında tecrübeli olan teknik kadro ile beraber evinize erişim sağladığımızda çok hızlı bir şekilde temizlik uygulamalarını başlatmaktayız. Evin temizlik uygulamalarında kalabalık bir kadro ile hizmet verildiği için maksimum 24 saat içerisinde en geniş evler bile temizlenebilmektedir. Evlerin temizliğinde tabanlar ve döşemeler özel ve tabanı çizmeyen kimyasallarla temizlenmektedir. Duvarlar ve tavan temizliğinde de yine hassas uygulamalar devreye girmektedir. Bütün odalarınızda bulunan camların ve PVC unsurların temizliğinde ayrıntılı ve detaylı incelemeler yapılmaktadır. Evler için en hassas bölgeler olan tuvalet ve banyolar özenle temizlenirken nem ve suyun yoğun olduğu yerlerde hijyen standartlarına azami derecede dikkat gösterilmektedir. Bununla beraber Fenerbahçe ev temizliği çözümlerinde çok geniş modern alternatifler yer almaktadır.

Fenerbahçe Ev Temizliği Buharlı Çözümler

Özellikle astım hastaları veya alerjik reaksiyonu bulunan kişilerin yaşamış olduğu evlerde veya küçük bebeklerin bulunduğu yerlerde kullanılacak olan deterjanlar ve kimyasallar zararlı olabilmektedir. Bundan dolayı bu gibi durumlarda Fenerbahçe ev temizliği uygulamalarımızdan olan buharlı temizlik çözümünü tavsiye etmekteyiz. Buhar üretme gücü maksimum seviyelerde bulunan kaliteli makineler ile beraber evlerdeki bütün kirler ve bakteriler buharlı temizlik yöntemi ile ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca en dip köşelere ve temizleme makinelerinin giremeyeceği yerlere buharlı temizlik uygulamasıyla hijyen götürülebilmektedir. Bununla birlikte sunmuş olduğumuz bütün uygulamalarda kalite ve hijyen standartlarından asla taviz vermeden dünya standartlarında temizlik uygulamalarını ekonomik fiyatlarla sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL