thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

En Kaliteli Feneryolu Ofis Temizliği Uygulamaları

En Kaliteli Feneryolu Ofis Temizliği Uygulamaları

1 Oca

En Kaliteli Feneryolu Ofis Temizliği Uygulamaları

İstanbul’un Feneryolu semtinde çok uzun zamandır ofis temizliği hizmeti sunmaktayız. Ofislerin işyerlerinin, alışveriş merkezlerinin temizlenebilmesi için oldukça kalabalık ve kaliteli bir teknik kadromuz bulunmaktadır. Bilindiği üzere ofislerin temizliği ev temizliğinden ayrı olarak büyük bir hassasiyet gerektirmektedir. Çünkü evler, ev hanımları tarafından verilen periyotlarda temizlendiği için temizlik ve hijyen standartları her zaman belirli seviyelerde bulunmaktadır. Ancak ortak kullanım alanları olan ofislerin temizlenebilmesi için mutlaka periyodik olarak profesyonel desteğe ihtiyaç vardır. Bu sebeple Feneryolu ofis temizliği sunmakta olan firmamız son derece modern uygulamalarla ve çözümler ile beraber en küçük ofisten devasa büyüklükteki işletmelerin ve firmaların ofislerine kadar hepsinde temizlik uygulamalarını yerine getirmektedir.

Feneryolu Ofis Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Ofislerde istenen hijyen standartlarının sağlanabilmesi için her şeyden önce bir fizibilite çalışması yapılmaktadır. Randevulu sistemle çalışmakta olan firmamız sizlere mağduriyet yaşatmaması için maksimum 24 saat içerisinde ofisleri temizleyerek teslim etmektedir. Fizibilite çalışmasından sonra ne kadar personelin ihtiyaç duyulacağı tespit edilerek randevu tarihinde ofisinize gelinip ofis temizliği başlatılmaktadır. Feneryolu ofis temizliği uygulamalarında ofis içerisinde yer alan her türlü obje ve eşya temizlenmektedir. Temizlik uygulamalarını zemin ve halılardan başlamaktayız. Kuru köpüklü yıkama ve buharlı yıkama gibi farklı çözümler firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Bu şekilde halılarınız ve zeminleriniz temizlenirken aynı zamanda ofis mobilyası koltukları ve sandalyeleri de yine kuru köpüklü yıkama ile birlikte temizlenebilmektedir.

En Ekonomik Feneryolu Ofis Temizliği Çözümleri

Bu aşamalardan sonra ofislerde yer alan perdeler veya storelar yine teknik kadromuz tarafından temizlenmektedir. Ayrıca ofis temizliği noktasında en hassas olan aşamalardan birisi teknolojik aletlerin ve elektronik sistemlerin temizlenmesidir. Bu noktada alanında deneyimli olan teknik kadromuz devreye girerek kompresörü hava üfleme cihazları ile beraber hassas olan elektronik eşyaları temizlenmektedir. Son olarak camlar silinip aydınlatma sistemleri de temizlendikten sonra çıkmayan lekeler için ekstra uygulamalar firmamız tarafından büyük bir özenle gerçekleştirilmektedir. Feneryolu ofis temizliği uygulamalarımız hem hızlı hem de ekonomik fiyat farkı ile dikkat çekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL