thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

En Kaliteli ve Sağlıklı Kadıköy Cami Temizliği

En Kaliteli ve Sağlıklı Kadıköy Cami Temizliği

özenli cami temizliği
1 Oca

En Kaliteli ve Sağlıklı Kadıköy Cami Temizliği

İstanbul’un en kalabalık semtlerinden olan Kadıköy bir şehir kadar nüfusa ev sahipliği yaparken pek çok camiye ve mescide de yer vermektedir.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Cami ve mescitlerin temizlenmesinde devreye girmekte olan kurumumuz alanında uzun zaman bir ekiple hizmet vermekte olan bir marka değeri olarak ön plana çıkmaktadır.

Gerek tarihi camilerde gerekse yeni ve modern camilerde temizlik uygulamalarının sağlanabilmesi için oldukça kalabalık ve tecrübeli bir ekiple temizlik yapmaktayız.

Ekip deneyimimiz kendisini caminin her hattında göstererek cami hijyen standartlarına kısa süre içerisinde yükseltilmektedir. bütün bu uygulamalardan faydalanmak için öncelikli olarak telefonla randevu alınmalı ve bunun neticesinde ücretsiz fizibilite çalışmamız neticesinde kısa süre içerisinde ekiplerimiz Kadıköy cami temizliği için caminize gelmektedir.

Kadıköy Cami Temizliği Yöntemleri

Camilerin temizlenmesi diğer unsurların temizlenmesinden oldukça farklıdır.

Çünkü sürekli olarak ortak kullanıma maruz kalmakta olan camiler diğer yaşam alanları ile kıyaslandığında çok daha fazla tozu ve bakteriyi bünyesinde taşımaktadır.

Özellikle yaz mevsimde sürekli olarak kapısı ve camları açık olan camilerde halıların veya kaplamaların ciddi anlamda bakteri tuttuğu bilinen bir gerçektir.

Bu noktada Kadıköy Cami temizliği çözümlerimizin arasında yer alan kuru köpüklü yıkama makinelerimizi devreye sokmaktayız. Böylece camilerde yer alan büyük ölçüdeki halıların taşınması gibi bir dert de ortadan kalkmaktadır.

Halılar yerinden kaldırılmadan kuru köpüklü makinelerle yıkanarak ıslatılmadığı için çok kısa süre içerisinde tekrar kullanıma sokulabilmektedir.

Ayrıca camilerdeki halıların taşınması gibi ekstra nakliye masrafları da devre dışı kalmaktadır.

Hızlı ve Hijyenik Kadıköy Cami Temizliği Çözümleri

Camilerin temizliğinin çok kısa süre içerisinde bitirilebilmesi için hem randevulu bir şekilde çalışmaktayız hem de kalabalık bir kadroyla hizmet vermekteyiz.

Böylece en büyük camiler dahi ibadete çok kısa bir süre içerisinde temiz dokusu ile beraber açılabilmektedir.

Cami temizliği konseptinde halılar ve yer döşemeleri temizlendikten sonra duvarlar, camlar, pencereler, aydınlatma sistemleri, ses sistemleri de mutlaka temizlenmektedir.

Bütün temizliğin yapılmasında hem insana hem de çevreye zarar vermeyen temizlik şampuanı ve kimyasallar kullanılmaktadır.

Bu şekilde Kadıköy cami temizliği uygulamalarımız oldukça ekonomik fiyatlarla her bütçeye hitap etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL