thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Beyoğlu Temizlik Şirketi

Beyoğlu Temizlik Şirketi

temizlik için dikkat edilmesi gereken kurallar
2 Şub

Beyoğlu Temizlik Şirketi

Sadece İstanbul’un değil ülkemizin en elit semtlerinden birisi olan Beyoğlu pek çok iş yerini, konutu, sanat galerisini bünyesinde barındırmaktadır.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Oldukça kalabalık olan Beyoğlu semtinde uzun zamandır temizlik hizmetleri vermekteyiz.

Beyoğlu temizlik şirketi olarak sunmuş olduğumuz hizmet portföyünü çok geniş tutarak Beyoğlu ilçesindeki bütün müşterilerimizin temizlik taleplerine yanıt verebilmekteyiz.

Alanında tecrübeli olan deneyimli bir ekiple sahada bulunduğumuzdan dolayı en yoğun temizlik uygulamalarında daha hızlı çözümlerle müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

Bunu sağlayabilmek için tamamen randevulu bir sistemle çalışmakta olan kurumumuzla iletişime geçtiğiniz anda öncelikli olarak bir fizibilite çalışması yapılmaktadır.

Randevu verildiğinde son derece dakik olan kadromuz temizlik yapılacak olan yapıya gelip hızlı bir şekilde temizlik uygulamalarını faturalı ve garantili bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Kaliteli Beyoğlu Temizlik Şirketleri

Beyoğlu’nda bir marka değeri olarak hizmet vermekte olan kurumumuzun müşterilere sunmuş olduğu uygulamalar arasında ev temizliği ilk sırada yer almaktadır.

Eğitimli kadromuz temizliği çok detaylı bir şekilde yaparken ev halkının hijyen standartlarına ve sağlık koşullarına dikkat edilmektedir.

Doğa ile insan ile barışık olan temizlik kimyasalları ve şampuanlar kullanılmakta, hızlı bir şekilde ev temizliği yerine getirilmektedir. Banyo, mutfak, tuvalet gibi nemin ve suyun çok olduğu alanlarda farklı çözümler de devreye sokulmaktadır.

Ayrıca ne kadar büyük olursa olsun villaların havuzuyla ve bahçesi ile beraber temizliği de kurumunuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Beyoğlu temizlik şirketleri portföyünde yer almakta olan kurumumuz bu sebeple referans bir firma olarak pek çok müşteriye hitap etmektedir. Sunduğumuz hizmetler arasında yer alan ofis temizliği son derece hassas olan uygulamalar bütünüdür.

Ofis içerisinde bütün mefruşat, elektronik aletler, halılar ve mobilyalar temizlik konseptine dâhil edilmektedir. Ofis gibi çok hızlı bir şekilde kullanıma sokulması gereken yerlerde kuru köpüklü makinelerle halı ve mobilya yıkamasını yapmaktayız.

Böylece ıslatılmamış olan mobilyalarınız ve halılarınız birkaç saat içerisinde tekrar kullanıma sokulabilmektedir. Son dönemde artış göstermekte olan cam binaların dış cephesinin temizliği oldukça büyük bir problemdir. Ancak bu noktada dert etmenize gerek yok.

Zira kurumumuz sepetli vinçler ile beraber en yüksek binalar da dâhi dış cephe cam temizliği nano teknoloji ürünlerle yaparak uzun vadeli hijyen standartlarını sizlere sunabilmektedir.

Kurumumuzun hizmet portföyünde yer alan inşaat sonrası temizlik son derece ayrıntılı bir şekilde sunmuş olduğumuz çözümlerden birisidir.

İnşaatlardan sonraki kaba olan temizlik yapıldıktan sonra ince temizlik uygulamalarına geçilmektedir.

Yerlerde, duvarlarda ve camlardaki inşaat artıkları özel aletlerle temizlemekte; yeni olan veya tadilattan çıkan bina deforme edilmeden, çizilmeden size temizlenerek teslim edilmektedir.

Uygun Fiyatlı Beyoğlu Temizlik Firmaları

Tamamen faturalı ve garantili bir şekilde hizmet sunmakta olan kurumumuza iletişime geçtiğinizde daha pek çok farklı çözüme de ulaşabilirsiniz.

Bunlar arasında yer alan halı yıkama uygulaması yerinde sunularak size büyük bir kolaylık tanınmaktadır. Ayrıca vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer alan mermer cilalama oldukça özel bir uygulamadır.

Böylece gerek evlerde, işyerlerinde, rezidanslarda gerekse ibadethanelerdeki mermerlerin parlatılıp cilalanması kurumumuzun teknik kadrosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ahşap ve lake olan parkelerin temizliğinde parkeyi çizmeyen çözümleri önermekteyiz.

Kurumumuzun hizmet portföyünde yer alan ibadethane temizliği en büyük camileri ve mescitleri dahi kapsayabilmektedir.

Ayrıca en özel çözümlerimizden birisi olan gemi ve yat temizliği için nitelikli olan deterjanlar ve temizlik şampuanları kullanılmakta, alanında uzman olan bir kadro ile hizmet verilmektedir.

Beyoğlu temizlik firmaları arasında bulunan kurumumuz bütün uygulamalar da hizmet çıtasını maksimum seviyeye çıkartırken ekonomik fiyat ile sizlere hitap etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL