thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

En Modern Fatih Cami Temizliği Çözümleri

En Modern Fatih Cami Temizliği Çözümleri

hızlı cami temizliği İstanbul hizmetleri için tıklayın
1 Oca

En Modern Fatih Cami Temizliği Çözümleri

İbadethanelerimiz olan camiler çok geniş alanıyla ve halı kaplamaları ile dikkat çekmektedir. Küçük mahalle mescitlerinden devasa büyüklükteki camilere kadar geniş alternatifler bulunmaktadır.

Erken Rezervasyon, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız için hemen arayın.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Özellikle İstanbul’un Fatih semtinde yer alan pek çok cami büyük ve devasa yapısı ile ön plana çıkmaktadır.

Uzun zamandır Fatih cami temizliği hizmetlerimizde birlikte camilerin daha temiz ibadethaneler haline gelmesi için katkı sunmaktayız. Firmamız tarafından yerine getirilmekte olan cami temizliğinde bütün detaylar göz önüne alınmaktadır.

Alanında deneyimli olan uzman bir teknik kadroya hizmet verdiğimizden dolayı çok kısa süre içerisinde camileri temizleyerek sizlere teslim edebilmekteyiz.

Fatih Cami Temizliği Halı Yıkama Yöntemleri

Cami temizliğinde en büyük problem genellikle yer kaplaması olarak kullanılan halılarda yaşanmaktadır. Çünkü camilerin geniş olan iç mekânında devasa büyüklükteki halılar kullanılmaktadır. Ayrıca camilerdeki halılar ortak kullanım alanı olduğundan dolayı oldukça kirlenmekte gözeneklerine halı akarı ve bakteriler yerleşmektedir.

Camilerin hijyenik hale getirilebilmesi için sunmuş olduğumuz Fatih cami temizliği çözümlerinde halı yıkama uygulamaları için halıları dışarı çıkartmamaktayız.

Tamamen kuru köpüklü uygulamalar devreye sokulduğundan dolayı halılar yerinde yıkama çözümleriyle kısa süre içerisinde temizlenebilmektedir. Bu şekilde halılar taşınmadan ve ıslatılmadan temizliğinden dolayı hijyen standartları camide maksimum seviyelere çıkartılmaktadır.

Fatih Cami Temizliği Ekonomik Fiyat Portföyü

Cami temizlik uygulamalarında caminin içerisinde bulunan bütün aksesuar ve donanım elden geçirilmektedir. Camideki ahşap olan aksamlar için ahşap zemini çizmeyecek ve deforme etmeyecek yöntemler ön plana çıkartılmaktadır.

Ayrıca camideki aydınlatma çözümlerindeki tozların alınması için de farklı aparatlar ve kaldırma sistemleri devreye sokulabilmektedir. Bu şekilde firmamız tarafından uygulanmakta olan Fatih cami temizliği uygulamalarında devreye girmekte olan temizlik şampuanları ve kimyasallarında hem insan sağlığına hem de çevre sağlığına duyarlı olan ürünlere öncelik vermekteyiz.

Kalite standartlarını maksimum seviyelerde tutmuş olduğunuz temizlik çözümlerimiz ile aynı zamanda ekonomik fiyat portföyü ile de müşterilerimize hitap edilmektedir. Bu sayede Fatih’te bulunan bütün camilerin temizliği kurumumuzun tecrübeli ve donanımlı ekibi tarafından 24 saat içeresinde bitirilerek camiler temiz bir şekilde ibadete açılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL