thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Fatih Temizlik Şirketi

Fatih Temizlik Şirketi

Göztepe Temizlik Şirketi
10 Eki

Fatih Temizlik Şirketi

Ev temizlik işlemleri verilmesinde firma olarak tam olarak sağlıklı bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bu kapsamda en doğru temizlik malzemeleri ve temizlik personelleri ile çalışarak fatih ev temizliği noktasında en üstün hizmetleri vermeye özen gösteriyoruz.

Hızlı rezervasyon için

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Ev temizliğinde asıl amaç sadece görünür temizliğin sağlanması değil aynı zamanda hissedilir olarak hijyenik koşulların da sağlanmasıdır.

Fatih Ev Temizliği

Bu neden ile evlerinizde mutfak, banyo, tuvalet, cam, zemin, mobilya, oda, balkon, perde, tavan ve duvar temizliklerinde derinlemesine işleyecek tarzda bir temizlik ile sağlıklı ortamlar oluşturmayı hedefliyoruz.

Personellerimiz tarafında sağlanan güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet sayesinde i rahatlığı sağlıyoruz.

Fatih Ofis Temizliği İçin Periyodik Hizmetler

Ofislerin her zaman rahat bir çalışma ortamına sahip olabilmesi hem doğru hem de verimli bir çalışma düzeni sağlar. Bu neden ile ofislerde düzenli olarak temizlik hizmetlerinin sağlanması gerekir.

Bu noktada firmamız tarafından sağlanan periyodik fatih ofis temizliği sağlanarak düzenli bir hizmet sunulmaktadır.

Günlük, haftalık ve aylık olarak belirlediğiniz periyotlarda ofislerinizde temizlik işlemleri uygulanarak sağlıklı bir ofis ortamı oluşması sağlanmaktadır.

Kapsamlı bir hizmet verilerek ofislerde; mobilya, zemin, duvar, cam, mutfak, tuvalet, dolap ve halı temizlikleri verilmekte ve hijyen sağlanmaktadır.

İş zamanlarında çalışma düzeninizde aksama yaşanmaması amacı ile iş saatleri dışında veya hafta sonları da verdiğimiz hizmetler sayesinde siz fark etmeden ofislerinizde hissedilebilir bir temiz ortam oluşturulur.

Fatih İnşaat Sonrası Temizlik İle Sağlıklı Evler

İnşaattan çıkmış evlerde ve tadilat yapılan evlerde genel anlamda derinlemesine bir temizlik uygulanarak sağlıklı bir ortamın oluşturulması gerekir.

Hizmetlerimiz kapsamında fatih inşaat sonrası temizlik ile tamamen yaşam şartlarının yeniden en kaliteli hale gelmesini sağlayacak bir temizlik uygulanmaktadır.

Evlerde kendi imkanlarınız ile yapamayacağınız şekilde kaliteli temizlik ürünleri, dezenfektanlar, ekipmanlar ve personeller sayesinde en ince ayrıntılarına kadar zeminlerde, camlarda, banyoda, tuvalette, mutfakta ve dolaplarda temizlik işlemleri uygulanır.

Hizmet kapsamında siz hiç yorulmadan ve elinizi dahi sürmeden sizin için en sağlıklı koşullar oluşturularak rahat bir yaşam ortamı sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL