thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Fenerbahçe Yerinde Halı Yıkama Hizmetimiz

Fenerbahçe Yerinde Halı Yıkama Hizmetimiz

1 Oca

Fenerbahçe Yerinde Halı Yıkama Hizmetimiz

Artık evlerin balkonlarında, bahçelerde, sokakta halı yıkama furyası çok gerilerde kaldı. Sizler için sunmuş olduğumuz Fenerbahçe yerinde halı yıkama hizmetimiz ile artık en ekonomik fiyatlarla halınızın tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz. Fenerbahçe’ye her gün halı yıkama servisimiz bulunmaktadır. Bizlerden halı yıkama talep ettiğiniz anda profesyonel ekibimiz gerekli olan malzemelerimiz ile yola çıkarak en kısa sürede evinize, ofisinize gelirler ve işlerine konulurlar. Yıllardır vermiş olduğumuz hizmet kalitemizden ödün vermeden, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile profesyonel bir şekilde yerine halı yıkama hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Yerinde Halı Yıkama Hizmetimizin Avantajları

Fenerbahçe yerine halı yıkama hizmetimiz kapsamımızda gerekli olan malzemelerimiz ile makinelerimiz sayesinde halınızın temiz ve bakterilerden arınması için gerekli olan tüm işlemleri uygulamaktayız. Her halı çeşidine göre farklı bitkisel temizlik malzemelerimizi uygulamaktayız. Bu işin inceliklerinden biri de budur. Çünkü her halının kumaşı, ipi, özellikleri farklı olduğundan dolayı hepsine aynı malzemeyi uygulamak halınızı temiz gösterse de mikroplardan arındırmaz. Profesyonel ekibimiz halınızın çeşidine göre en uygun olan malzemeyi ilk görüşte anlayacak ve uygun makinelerimiz ile temizliğe başlayacaktır. Kullandığımız makinelerimiz halınızın rengine, iplerine bir zarar vermemektedir. %100 zararlı mikroorganizmalardan, bakterilerden arınan halınızda gönül rahatlığı ile yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Temizliğimizin, hijyenimizin ve güler yüzlü hizmet anlayışımızın kalitesine güvenerek güzel yerlere gelmiş bulunmaktayız.

Hem Kaliteli Hizmet Hem Ekonomik Fiyat

Fenerbahçe yerinde halı yıkama hizmetimiz sizlere en uygun fiyatlar dâhilinde sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetine verilen önemin içerisinde yalnızca kaliteli hizmet bulunmamaktadır, aynı zamanda haksız kazanç yapmamakta vardır. Fenerbahçe’de yer alan halı firmaları içerisinde en ekonomik fiyatlara sahip olan firmalardan biride bizleriz. Diğer uygun fiyatlı firmalardan farkımız ise; uygun fiyatımızın yanında sunmuş olduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmetimizdir. Profesyonel ekibimiz ile ve kullanım olduğumuz son teknolojiler ile donatılmış ekipmanlarımızla birlikte sizlere eşsiz bir halı yıkama deneyimi yaşatıyoruz. Üstelik yerine yıkama hizmetimiz olduğundan dolayı halınızı merkezimize götürmemize gerek kalmıyor ve yerinde titiz bir şekilde yıkandıktan kısa bir süre sonra halınızı tekrardan kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bu noktada uzmanlarımız sizlere gerekli olan havalandırma sürelerini ve kullanım tüyolarını da verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL