thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Fikirtepe Koltuk Yıkama

Fikirtepe Koltuk Yıkama

12 Ara

Fikirtepe Koltuk Yıkama

Koltuk Temizliği Hizmetleri

Detaylı ve iş gücü gerektiren temizlik hizmetlerinden birisi de, koltuk temizliğidir. Sıklıkla temizlenmesi mümkün olmayacağından; kir birikmesi, lekenin koltuk alanına işlemesi gibi temizliği güçleştiren birçok unsur göz önünde bulundurulursa, koltuk temizliği için anlaşılacak firmalar oldukça önem arz etmektedir. Fikirtepe koltuk yıkama hizmetleri konusunda, kalitesi ile isim yapan firmamız; ev, iş yeri, araba koltuğu temizliklerinde son model temizlik ürünleri ve deneyimli personeli ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

Koltuk Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Yaşam alanımızın en çok vakit geçirdiğimiz bölümü olan koltuklar, hijyen açısından en gereksinim duyduğumuz bölüm haline gelmektedir. Hem hijyen hem de görünüm açısından, koltuk temizliğinde dikkat edilmesi gereken unsurları aşağıda yer aldığı gibi sıralayabiliriz;

  • Temizlik yapılacak koltuğun kumaşına uygun bez ya da ekipman kullanılmalıdır
  • Kullanılan bezin çok fazla ıslak olmamasına dikkat edilmelidir
  • Her koltuk için suyun değiştirilmesi, hijyen açısından çok önemlidir
  • Koltuk için en uygun ve kir oranı göz önünde bulundurularak en etkili temizlik ürünü tercih edilmelidir
  • Deterjan kullanılacak ise köpürterek alana sürülmesi, kirlerin yumuşamasına yardımcı olacaktır.

Koltuk Temizliği İçin Firma Seçimi

Profesyonel koltuk temizliği alınacağında dikkat edilmesi gereken en öncelikli unsur, çalışacak olan firmanın deneyim ve müşteri geri dönüşümleri olmalıdır. Bu anlamda Fikirtepe koltuk yıkama hizmeti ile alanında öncü isim haline gelen firmamız; gerek çalışma ekipmanları gerekse çalışan personelimizin hizmeti ile müşterilerimizden tam not almıştır. Ekibimizde çalışan arkadaşlarımız, hem kullanılan ekipmanlar ile ilgili olarak öncelikli olarak eğitim almışlardır. Olası aksilikler ya da siz müşterilerimizin soruları karşısında, donanımlı bilgileri ile hizmet vermektedirler. Bunun yanı sıra yıllar süren tecrübemiz ve titizlikle sunduğumuz temizlik tecrübemiz Fikirtepe koltuk yıkama hizmeti konusunda iddiamızı ortaya koymaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL