thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Fikirtepe Personel Temini İçin İlave Ödemeler Dert Olmasın

Fikirtepe Personel Temini İçin İlave Ödemeler Dert Olmasın

2 Şub

Fikirtepe Personel Temini İçin İlave Ödemeler Dert Olmasın

Evinizde ya da işyerinizde düzenli bir temizlik arıyor ve bunu kendiniz sağlamak yerine birine yaptırmayı düşünüyorsunuz.

Hızlı rezervasyon için

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Bunun için birden fazla seçeneğiniz mevcut.

Tanıdıklara sorarak temizlik yapan eleman tavsiyesi isteyebilirsiniz. Ancak burada elemanı dilediğiniz günde boş bulamama sorunu yaşama ihtimaliniz çok yüksek.

Düzenli olarak sizin için çalışmasını isterseniz de bu kez sigorta gibi ilave ödemeler başınızı ağrıtabilir. İşyeri sahipleri için de bir seçenek elemanı işyeri bünyesinde çalışan bir personel olarak istihdam etmek olabilir.

Bunun için de istihdam etmiş olduğunuz birey ya da bireylerin en az asgari ücret kadar maaşını, sigorta ve vergi ödemelerini yapmanız gerekiyor ve bu da sizin için oldukça yüksek bir maliyet anlamına gelebilir.

Bu durumda ilave ödeme yapmadan, sigorta ve vergi gibi prosedürleri ve tamamlamak için belirli bir zamanı da olan işlerle uğraşmadan Fikirtepe personel temini ihtiyacınızı firmamızdan karşılayabilirsiniz.

Günlük Ev Temizliği İçin Fikirtepe Personel Temini

Firmamızdan günlük ev temizliğinizi yaptırmak üzere Fikirtepe personel temini talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız tarafından düzenli olarak maaşı ve sigortası ödenen elemanlar evinizin halı, koltuk ve dolap gibi eşyalarını, camları, mutfak ve banyo ile tuvaletleri etkili bir şekilde temizleyecektir.

Bu sayede mutfağınız yağlı ve ağır kirlerden kurtulacak, koltuk ve halılarınızdaki akarlar giderilecek, tuvaletleriniz sağlıklı ve temiz bir yapıya kavuşacaktır.

Üstelik sizin için en uygun gün ya da günlerde temizlik yapılmasını talep edebilir, elemanların haftanın belirli günlerinde düzenli olarak evinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ofisler İçin Fikirtepe Personel Temini

Fikirtepe personel temini ihtiyacınız ofis temizliği için de söz konusu olabilir.

Ofis temizliğinin firmamızca sağlanan elemanlar tarafından yapılması ofis sahipleri için her şeyden önce maliyetlerin düşmesi anlamına gelmektedir.

Daha düşük maliyetle daha profesyonel bir hizmet alabilmek personel temini hizmetimiz sayesinde mümkün olabilmektedir.

Talep ettiğiniz elemanlar tarafından ofisinizde bulunan çalışma alanları ve tuvaletler ile varsa yemek yenilen alanlar etkili bir şekilde temizlenmektedir. Ofis temizliği tecrübesi olan elemanlar sayesinde düzeninizde herhangi bir bozulma olması söz konusu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL