thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Gözcübaba Yerinde Halı Yıkama Çözümleri

Gözcübaba Yerinde Halı Yıkama Çözümleri

1 Oca

Gözcübaba Yerinde Halı Yıkama Çözümleri

İstanbul’un en hareketli ve kalabalık semtlerinden biri olan Gözcübaba’da uzun zamandır halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Evlerde ve işyerlerinde kullanılmakta olan halılar belirli periyotlarda düzenli bir şekilde yıkanıp temizlenmediğinde bünyesinde kir, toz, bakteri ve hala akarını hapsetmektedir. Bu durumda av halkı sağlık açısından çok büyük problemler yaşayabilmektedir. Ayrıca halılar ev tipi olan elektrik süpürgeleri ile veya evlerdeki temizlik robotları ile temizlenememektedir. Bu noktada devreye girmekte olan firmamız Gözcübaba yerinde halı yıkama çözümleriyle kaliteli uygulamalar sunarak pek çok iş yerine ve konuta temizlik hizmeti sunmaktadır.

Gözcübaba Yerinde Halı Yıkama Uygulamaları Nelerdir?

Yerinde halı yıkama çözümünün sunulabilmesi için her şeyden önce son derece tecrübeli ve teknik bir kadroyla hizmet sunmaktayız. Alanında uzman olan kadromuz randevulu bir şekilde çalışmakta olan firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Siz telefonla randevu aldıktan sonra kısa bir süre içerisinde evinize veya işyerinize gelerek halılarınızı temizlemekteyiz. Gözcübaba yerinde halı yıkama çözümlerinde ilk aşama halının doku analizinin yapılmasıdır. Çünkü halı doku analizine tabi tutulduğunda çok daha kaliteli bir şekilde temizlenmekte ayrıca tiftiklenme deforme olma veya renk atma gibi problemler yaşanmamaktadır. Bu aşamadan sonra kurumumuz tarafından sunulmakta olan yerinde halı yıkama çözümleriyle birlikte halılarınız derinlemesine temizliğe tabi tutulmaktadır. Sunmuş olduğumuz uygulamalar arasında yer alan buharlı halı yıkama çözümü en çok beğenilen yöntemlerinden birisidir. Özellikle alerji ve astım hastaları için aynı zamanda bebeği olan evlerde bu halı yıkama çözümümüzü tavsiye ediyoruz. Zira bu şekilde halıda ekstra halı şampuanı, halı kimyasallar kullanılmadan tamamen doğal bir şekilde derinlemesine temizlik gerçekleştirilebilmektedir.

Gözcübaba Yerinde Halı Yıkama Ekonomik Fiyatları

Farklı bir alternatif olarak buharlı halı temizliği de yapabilmekteyiz. Özellikle işyerlerinde halıların temizliği noktasında çok hızlı davranmakta olan kurumumuz çok fazla vaktinizi almadan kısa süre içerisinde halıları temizleyerek %100 kuru halde size bırakmaktadır. Gözcübaba yerinde halı yıkama çözümleri son derece ekonomik fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir. Tüm bu alternatiflerden faydalanmak için telefon veya internet vasıtasıyla randevu almanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL