thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Göztepe Ev Temizliği Sağlıklı ve Ferah Ortamlar Oluşturur

Göztepe Ev Temizliği Sağlıklı ve Ferah Ortamlar Oluşturur

12 Ara

Göztepe Ev Temizliği Sağlıklı ve Ferah Ortamlar Oluşturur

Evler, günlük hayatımız içerisinde en fazla vakit geçirdiğimiz yerlerdir. Üstelik mahrem alanlarımızdır. Ailelerimizle birlikte hoş vakitler geçirdiğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız mekanlardır. Kullanımlarının bu kadar fazla olmasından dolayı temizlik ihtiyacının en çok ortaya çıktığı mekanlar da evlerdir. Göztepe ev temizliği hizmetlerimiz ile evlerinizi temizliyoruz. Uzman ve tecrübeli ekibimiz ile evlerinizin her noktasına özenle müdahale ediyor, hijyenik bir hal almasını sağlıyoruz. Evlerinizi sizin uygun gördüğünüz zaman diliminde hızlı ve sağlıklı biçimde temizliğe tabi tutuyor, her noktasına özel müdahale ederek tertemiz hale getiriyor, sevdiklerinizle birlikte güvenle oturabileceğiniz alanlar inşa ediyoruz.

Göztepe Ev Temizliği Hizmetleriyle Zamanınız Size Kalır

Günümüzde çalışma hayatı oldukça yoğunlaşmış ve kadınların da çalışma hayatına dahil olmasıyla ev temizliği büyük bir külfet haline gelmiştir. Üstelik ev temizliği son derece yorucu ve zahmetli bir iştir. Kişilerin özel vakit ayırmasını gerektirir. Bunu yaparken de ya sevdiklerine ayıracağı ya da kendine ayıracağı vakitten feragat etmesi gerekir. Göztepe ev temizliği hizmetlerimiz ile bunu ortadan kaldırıyor, sizler sevdiklerinizle hoş vakitler geçirirken bizler evlerinizi tertemiz hale getiriyoruz. Mutfaklarınızın ve diğer odalarınızın duvarlarını, zeminlerini doğal deterjanlar ve uygun temizlik malzemeleri ile temizliyoruz. Beyaz eşyalarınızı, tezgâhınızı, lavabolarınızı hijyenik biçimde temizliyoruz. Avizelerinizi, ocağınızı en uygun deterjanlarla temizliyoruz. Talep edilirse dolaplarınızı teker teker boşaltıp, temizleyip yerleştiriyoruz. Odalarınızda bütün zemin, duvar ve mobilyalarınızı temizliğe dahil ediyor, en ince ayrıntısına kadar kirden, lekeden, tozdan arındırıyoruz. Mobilyalarınızı kumaş ve döşeme malzemelerine göre uygun ürünler ve uygun yöntemlerle temizliyor, elektronik ürünlerinizi temizlik talimatları çerçevesinde temizliyoruz.

Göztepe Ev Temizliği ile Sağlıklı Yaşam Alanları Elde Edersiniz

Ev temizliğinde ne hassas noktalar banyo ve tuvaletlerdir. Göztepe ev temizliği hizmetlerimiz kapsamında banyo ve tuvaletlerinizi dip köşe dezenfekte ediyoruz. Bu sayede gerekli hijyene kavuşmalarını sağlayarak güvenle kullanabilmenize imkan tanıyoruz. Fayanslarınızı, lavabolarınızı, küvet, duşa kabin, klozet gibi bu alanlarda bulunana bütün unsurları hassas biçimde temizliyor, hem kirlerinden, paslarından arındırıyor hem de parlatıyoruz. Camlarınızı hem içten hem dıştan gerekli cam temizlik ürünleriyle temizliyor, kuruluyoruz. Uzman ekibimizle birlikte temizlik esnasında hiçbir ürününüzün zarar görmemesini sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL