thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Göztepe Koltuk Yıkama Yöntemleri

Göztepe Koltuk Yıkama Yöntemleri

12 Ara

Göztepe Koltuk Yıkama Yöntemleri

Evlerin temizliğinde bütün objeler ve mobilyalar ayrıntılı bir şekilde evin hanımı tarafından temizlenmektedir. Fakat kullanılmakta olan koltuklar içindeki yapı ve sistemler sebebiyle ayrıntılı bir şekilde temizlenememektedir. Özellikle koltuğun sünger ve yay sistemlerinin olduğu bölümlerine giriş sağlanamadığından dolayı buralarda zaman içerisinde çok ciddi anlamda bakteriler ve koltuk akarları dediğimiz gözle görülmeyen virüsler birikmektedir. Zamanla birlikte sağlığı ciddi anlamda tehdit eden bu durum önüne geçilmediğinde telafisi mümkün olmayan zararlar ortaya çıkartmaktadır. Bu noktada devreye giren Göztepe koltuk yıkama çözümlerimiz son derece modern uygulamalar olduğu için koltuklarınız istediğiniz hijyen standartlarına kolayca getirebilmektedir.

Göztepe Koltuk Yıkama ve Yerinde Yıkama Çözümleri

Evlerde, ofislerde bulunan koltukların taşınmasına ihtiyaç duyulmadan yerinde temizleme uygulamalarıyla istediğiniz kaliteli temizliği size sunabilmekteyiz. Göztepe koltuk yıkama uygulamaları için telefonla randevu almanız yeterli olacaktır. Randevu saatinde gelen teknik kadromuz koltukların istenen şekilde temizlenebilmesi için öncelikli olarak doku analizi yapmaktadır. Koltuklarda kullanılan kumaşın dokusuna uygun yöntemler ön plana çıkartılmaktadır. Ayrıca koltukların yıkanmasında ıslatma ve nemlendirme gibi uygulamalar oldukça problemli olabilmektedir. Çünkü koltukların gözeneğine işleyecek olan su ve nem tam anlamıyla kurumadığında çok büyük sağlık sorunları ve bakteri gibi istenmeyen unsurlar ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı firmamızın sunmuş olduğu çözümler arasında kuru köpüklü koltuk yıkama ön plana çıkmaktadır. Kuru köpük vasıtasıyla koltuklarınız ıslatılmadan ve nemlendirilmeden kısa süre içerisinde temizlenebilmektedir.

En Ekonomik Göztepe Koltuk Yıkama Çözümleri

Firmamızın sunmuş olduğu modern opsiyonlardan birisi de buharlı temizliktir. Koltukların buharlı makineler ile beraber temizlenmesi sırasında kumaş gözeneklerinde, koltuk süngerlerinde, iskelet sistemlerinde ve dokusunda yer almakta olan ve gözle görülmeyen bakteriler ve koltuk akarları tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca gerek buharlı yıkama da gerekse kuru köpüklü yıkamalarda koltuk nemlenmeyip ıslanmayacağından dolayı koltuğun doğal dokusu bozulmayacaktır. Koltuğun kumaş dokusunda yıkamadan kaynaklanan tiftiklenme ve renk atma gibi istenmeyen sorunlar ortaya çıkmamaktadır. Bu şekilde sunmuş olduğumuz Göztepe koltuk yıkama yöntemlerinin tamamında uygun fiyat portföyü belirlenerek Göztepe’deki müşterilerimize kaliteli uygulamalarla yardımcı olmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL