thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Halı Yıkama Hizmeti

Halı Yıkama Hizmeti

1 Oca

Halı Yıkama Hizmeti

Halılar, ev ve iş yerlerimizde en çok kullanılan eşyalar arasında yer almaktadır. Hemen hemen her alanda kullanılması, yerde serili olması ve üzerine basılması dolayısıyla sürekli olarak kirlenebilmektedir. Evlerimizde kullandığımız halılar ne kadar dikkatli kullanırsak kullanalım kir ve lekeye maruz kalmaktadır. Özellikle çocuk olan evlerde halılarda daha kolay leke oluşması mümkündür. İşyerlerinde ise yoğun olarak kullanılan alanlarda halıların çabuk kirlendiği bir gerçektir.  Bu sebeple de halıların belli aralıklar ile yıkanması ihtiyacı doğmaktadır. Kuyubaşı halı yıkama sizlere en iyi ve uygun halı yıkama hizmetini sunmaktadır. Halılarınızın daha temiz olması ve ilk günkü gibi kullanılmasını sağlamak amacı en iyi hizmeti tecrübeli ekibi ile vermektedir.

Kuyubaşı Halı Yıkama

Kuyubaşı halı yıkama halılarınızın temizliği ve yıkama işlemi için hizmet vermektedir. Bu işlemlerde yıkanacak olan halılarınız adresinizden teslim alınmaktadır. Teslim alınırken halılarınızla ilgili olarak sizlere teslim alma fişi sunulmaktadır. Daha sonra halılarınız özel tesisimizde yıkama işlemine tabi tutulmaktadır. Yıkama ve durulma işlemleri sonrasında halılarınız kapalı kurutma alanına alınmaktadır. Bu alanda yapılan kurutma işlemi ile halılar tekrar kir ve toza bulaşmadan kurumaktadır. Daha sonrasında halıların teslim işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu teslim işleminde de özel halı poşetleri ile teslimat yapılmaktadır. Halılar boylarına uygun poşetlere konularak teslim edilmekte ve bu aşamada da kir ve toza bulaşmamış olmaktadır.

Özel Malzemeler İle Yıkama İşlemleri

En özel ve güzel halılarınızın temizliği için Kuyubaşı halı yıkama sizlere özel malzemeler ile hizmet sunmaktadır. Halılarınızı yıkamak üzere özel olarak tasarlanmış olan halı yıkama makinesi ile temizlik yapılmaktadır. Bu makineler güçlü yapıları ile halılarda bulunan tüm kir ve tozu halıdan uzaklaştırmaktadır. Bunun yanı sıra halıları yıkamak için kullanılan özel başlıkları sayesinde de halıda birikmiş olan saç ve toz gibi şeylerin toplanarak atılması mümkün olmaktadır. Yine bu makineler içerisinde özel deterjanlar kullanılmaktadır. Bu deterjanlar ile yapılan yıkama işlemi ile halılarınızdaki kir ve toz daha kolay şekilde çıkartılmakta halılarınız uzun süre güzel kokmakta ve renklerinin canlılıkları korunmaktadır. Özel makine ve deterjanla sizlere en iyi temizlik sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL