thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Halılarınız İçin Temizlik İşlemi

Halılarınız İçin Temizlik İşlemi

Kaliteli halı Temizleme İşleri
12 Ara

Halılarınız İçin Temizlik İşlemi

Halılar evlerimizde en çok kullanılan eşyalar arasında her zaman ön sıralarda bulunmaktadır. Ülkemizde evlerde genel olarak yerlere halılar serilmekte ve boş alanlar halılar ile değerlendirilmektedir. Sadece evlerimizde değil işyerleri gibi alanlarda da halılar kullanılmaktadır. Halıların bu kadar yoğun kullanılması sonucunda ister istemez kirlenmesi ve lekeler oluşması durumu ile karşılaşılmaktadır. Kirlenmiş olan halılarımızı ev ortamında ya da istediğimiz yerde yıkayamadığımız için temizlik ve yıkama işleminin başka yerde yapılması gerekmektedir. Bu konuda profesyonel hizmeti Suadiye halı yıkama sizlere sunmaktadır. Halılarınızın tertemiz olması için en iyi şekilde yıkama gerçekleştirilmekte ve lekeler, kirler halıdan uzaklaştırılmaktadır.

Suadiye Halı Yıkama

Suadiye halı yıkama sizler için en iyi hizmeti yıllardır sunmaktadır. Halı yıkama işleminde arıtılmış olan temiz su kullanılmaktadır. Adresinizden alınan halılarınız sayısı ve ölçülerine göre kayıt altına alınmaktadır. Daha sonra özel yıkama alanında makineler ile yıkama işlemine tabi tutulmaktadır. Yıkama işlemi sonrasında kurutma işlemi kapalı alanda yapılmaktadır. Bu kapalı alanlara tamamen halıların tekrar kirlenmesini ve toz olmasını engellemek amacı ile uygulanmaktadır. Kurutulmuş olan halılarınız özel şekilde poşetlere konularak teslim edilmeye hazır hale getirilmektedir. Poşetli şekilde teslim edilen halılarınız taşıma aşamasında oluşabilecek kirlerden uzaklaştırılabilmektedir. Halılarınız için özenli ve dikkatli şekilde yapılan yıkama işlemi ile her türlü toz ve kir halıdan sökülüp atılmakta ve lekeler çıkartılmaktadır.

Özel Ekipmanlar ile Halı Yıkama

Halı yıkama işlemlerinde temiz ve arıtılmış su ile uygun ekipman kullanmak önem arz etmektedir. Suadiye halı yıkama, halı yıkama işlemlerinde en iyi sonucu alabilmek için özel makine ve deterjanlar kullanmaktadır. Halı yıkama makinelerimiz bu işlem için özel olarak tasarlanmış olan makinelerdir. Halılardaki toz ve lekeleri sökmek için güçlü şekilde tasarlanan makineler sayesinde kolay şekilde leke ve kirler atılmaktadır. Halı yıkama işlemlerinde kullanılan başlıklar ile de halıya zarar vermeden yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu özel makinelerde tamamen halı yıkama işlemi için üretilmiş olan deterjanlar kullanılmaktadır. Bu deterjanlar ile halılar hem temiz ve lekesiz olurken hem de güzel kokular yaymaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL