thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Halılarınız İçin Yıkama İşlemi

Halılarınız İçin Yıkama İşlemi

12 Ara

Halılarınız İçin Yıkama İşlemi

Evlerimizin içerisinde pek çok farklı mobilya ve eşya kullanmaktayız. Her bir eşya ve mobilyanın kullanım amacı ve işlerimizi kolaylaştırıcı bir etkisi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi olarak halılarımız en çok iş gören eşyalar arasında yer almaktadır. Üzerine basılması ve yerde serili olması sebebi ile halılar en çabuk kirlenme yaşayabilen eşyalardan birisidir. İçerisinde toz barındırması ve lekelenmesi çok kolaydır. Bu gibi durumların yaşanması halinde halıların temizlenmesi gerekmektedir. Göztepe yerinde halı yıkama halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesi, kir ve lekelerinden arındırılması için en iyi hizmeti sunmaktadır. Ev ya da iş yeriniz fark etmeden her çeşit halınızın temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir.

Yerinde Halı Yıkama

Göztepe yerinde halı yıkama, her türdeki halınız için özel temizlik yapmaktadır. Halılarınızın temizlik işlemi için özel makine ve deterjanlar kullanılmaktadır. Sadece halı yıkamak için tasarlanmış olan makineler ile temizlik işlemi en iyi şekilde yapılabilmektedir. Makinelerde kullanılmakta olan başlıklar ile halıların içerisindeki kir ve tozlar yüzeye çıkartılarak dışarı atılmaktadır. Özellikle leke oluşmuş olan halılar için bu makineler en ideal temizliği sağlamaktadır. Ayrıca bu makinelerde kullanılmakta olan özel deterjanlar sayesinde de temizlik işleminden daha iyi sonuçlar alınmaktadır. Halı yıkama işlemi için üretilmiş olan deterjan ile kir ve lekeler daha etkili şekilde çıkartılmaktadır. Bununla birlikte özel parfümlü yapısı ile de temizlik sonrası hem halılarınız hem de bulundukları ortamlar güzel şekilde kokmaktadır.

Göztepe Halı Yıkama Hizmetleri

Firma olarak siz müşterilerimize özel olarak yerinde halı yıkama hizmeti de sunmaktayız. Bu hizmet ile halılarınızı taşımadan ve başka bir yere götürmeden yerinde temizlettirebilirsiniz. Göztepe yerinde halı yıkama hizmeti için özel taşınabilir halı yıkama makinesi kullanılmaktadır. Bu özel makine ile halılarınız sabit ve büyük makinelerde olduğu gibi temiz ve lekesiz şekilde teslim edilmektedir. Halılarınızın yıkanma işlemi sonrasında kurutulmasını sağlayarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Halılarınız başka bir yerde yıkanmadığı içinde teslim alma ve teslim etme işlemlerini beklemenize gerek kalmayacaktır. Halılarınız ev ya da iş yerinizde yıkanmakta, temizliği sizin tarafından onaylanmakta ve işlemleri bitirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL