thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Hasanpaşa Günlük Ev Temizliği

Hasanpaşa Günlük Ev Temizliği

zemin temizliği
2 Şub

Hasanpaşa Günlük Ev Temizliği

Hasanpaşa ev temizliği hizmetleri, 20 yıldan fazladır hizmet vermekte olan firmamız tarafından itina ile yapılır.

Erken rezervasyon için lütfen çekinmeden bizi arayın.

0532 762 28 07  (Mobil) 

0212 245 56 62  (Sabit)

Hasanpaşa Ev Temizliği Hizmetleri

Ev hanımlarının en çok yakındığı nokta evin her gün düzenli bir şekilde temizlenmesi ve sağlıklı bir ortam oluşturulmasıdır.

Ev temizliği yapılırken salon, oturma odası, mutfak, yatak odası, çocuk odası, tuvalet, banyo, balkon, teras, kiler ve merdiven gibi birçok farklı noktada işlem yapılması gerekir.

Özellikle büyük mimariye sahip eski yapılı evlerde temizlik yapılması hassas ve uzun zamanlı alan bir işlemdir. Bu nedenle ev hanımlarının kimi zaman temizlik noktasında desteğe ihtiyacı olabilir.

Bu ihtiyacı karşılamak adına firmamız, Hasanpaşa günlük ev temizlik personeli ile hizmet vermektedir. Hasanpaşa semtinde eski ve yeni tüm yapılarda, detaylı ve hijyenik bir temizlik sağlayabilen personellerimiz size büyük bir yardım sağlamaktadır.

Hasanpaşa Günlük Ev Temizlik Personeli

Evlerde temizlik işleminin düzenli bir şekilde yapılması gibi Hasanpaşa günlük ev temizlik personeli hizmetlerinin de düzenli bir şekilde alınması gerekir.

Ev içerisinde gündelik olarak belirlenmiş noktalarda detaylı temizlik sağlanması için temizlik personellerinin tarafınızca belirlenmiş bir programa uygun olarak size hizmet vermesi sağlanır.

Firmamız tarafından eviniz için belirlenmiş olan personel, haftanın belirlenen günlerinde düzenli saat aralıklarında temizlik hizmeti verecektir.

Personellerimiz, evinizin her noktasında istenen hijyenik temizliği sağlayabilecek şekilde tecrübeli ve aynı zamanda güven sağlayan bir kişiliğe sahiptir.

Evlerinizi firmamızın personellerine iç rahatlığı ile emanet edebilir ve gerçek bir temizlik uygulanacağından emin olabilirsiniz.

Ekonomik Hasanpaşa Günlük Ev Temizlik Personeli

Ev temizliğini tek başınıza yapamadığınız durumlarda, Hasanpaşa günlük ev temizlik personeli desteği aldığınızda haftalık olarak belirli günlerde aldığınız hizmet için ekonomik bir fiyat ile karşılaşmak istersiniz.

Bu noktada firmamız, Hasanpaşa semtinde vermiş olduğu ev temizlik personeli hizmetlerinde uygun fiyatlar talep etmektedir.

Aylık olarak hizmet aldığınız gün sayısına, evinizde gerçekleştirilen temizlik işlerine, evinizin büyüklüğü ve temizlik kapasitesine ve talep ettiğiniz temizlik personel sayısına göre fiyatlarda değişiklik görülebilir.

Fatura karşılığında aldığınız hizmet ile firmamız, evinizin bir parçası gibi çalışacak personeller sağlamaktadır.

Sizin için tek masraf firmamıza ödenen hizmet bedeli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL