thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Hijyen Ayaklarınızın Altındadır

Hijyen Ayaklarınızın Altındadır

12 Ara

Hijyen Ayaklarınızın Altındadır

Ofislerimizde, evlerimizde en çok temas halinde olduğumuz eşyalardan olan halılarımızın hijyeni sağlığımız açısından oldukça önemli bir detayı oluşturmaktadır. Halılar üzerinde yer alan zararlı mikroorganizmalar gözle görülmemesinden dolayı bazen önemsenememektedir. Oysa bu küçük mikroorganizmalar nefes almamızı, bağışıklık sistemimizi olumsuz etkilemektedirler. Hele de evinde küçük çocuğu bulunan annelerin halı temizliğine daha fazla özen göstermesi mutlaka şarttır. Günümüzde artık sokakta, balkonda halı yıkama dönemi yerini halı yıkama şirketlerine bırakmış durumda. Bunun en büyük nedenlerinden biride giderek artan halı yıkama firmaları arasında artan rekabet ile birlikte müşterilerine sunulan ekonomik fiyatlar ve ek avantajlar olmaktadır. Bizler ise Erenköy halı yıkama hizmetimizle yalnızca fiyatlarımız ile diğer firmalardan ayrılmıyor aynı zamanda sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetimiz ile sınırımı çekiyoruz.

Kaliteli Erenköy Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Erenköy halı yıkama hizmetimiz ile sizlere halı yıkama konusunda profesyonel bilgi ve tecrübeye sahip olan ekip arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz. Halılarınız için kullanmış olduğumuz son teknolojik makineler ve bitkisel temizlik malzemeleri ile halınıza en iyi gelecek olan temizlik formülünü hemen anlayabiliyoruz. Ekibimiz gerekli donanımsal hazırlıklarını yaptıktan sonra sizlere hizmet vermek adına yola çıkmaktadır. Halılarınızı dilerseniz yerinde yıkatabileceğiniz gibi dilerseniz de merkezimizde yıkayabilirsiniz. Bunun için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçtiğiniz anda hangi halı yıkama hizmetimizden faydalanmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. İki hizmetimizin de kalitesi aynıdır. Acil durumlarınızda evde halı yıkama hizmetimizden faydalanmak sizler için daha avantajlı olacaktır.

İşimizi Severek Yapıyoruz

Bizlerle iletişime geçtiğiniz anda ekibimiz arabamız ile birlikte yola çıkacak ve halılarınızı sizden teslim aldıktan sonra halı yıkama merkezimize gelerek halınızı yıkama işlemlerine başlayacaktır. Halınızın cinsine, modeline göre en ideal olan temizlik malzemeleri halınıza uygulanarak, zararlı mikroorganizmalardan %100 arındırılacaktır. Erenköy halı yıkama hizmetimiz ile sizlere aynı zamanda en ekonomik fiyatlı halı yıkama avantajını da sunmuş olmaktayız. Halılarınızın tüm yıkama, kurutma ve paketleme işlemleri de bittikten sonra halınız evinize gelinerek sizlere teslim edilmektedir. Şu zamanda kadar işimizde her zaman sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetten ötürü olumlu geri bildirimler ile karşılaşmış bulunmaktayız. Bu da işimizi severek yapma potansiyelimizi arttırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL