thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Maltepe Cami Temizlik Hizmeti

Maltepe Cami Temizlik Hizmeti

1 Oca

Maltepe Cami Temizlik Hizmeti

Camiler insan kalabalığının çok olduğu bir yer olduğundan dolayı temizliğine de özen göstermek gerekmektedir.

Erken Rezervasyon, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız için hemen arayın.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Aynı zamanda bir ibadethane olduklarından dolayı manevi anlamda da temiz olmaları çok önemlidir. Günde yüzlerce insanın geldiği cami gibi kutsal bir mekânda, hijyen koşullarının sağlık açısından önemi çok yüksek olduğundan dolayı hijyenin her zaman sağlanması gerekir.

Yalnızca manevi anlamda değil aynı zamanda insan sağlığını tehdit eden binlerce mikrobun barınabileceği bu alanda profesyonel temizlik şarttır. Maltepe cami temizliği için profesyonel destek almak istiyorsanız doğru adreste yer alıyorsunuz. Böylece camilerde maksimum temizlik sağlanacak ve ibadet etmek için daha hijyenik ortamlar oluşturulacaktır.

İbadetinizi Daha Hijyenik Bir Ortamda Yapın Diye

Maltepe’de yer alan camiler için sunduğumuz Maltepe cami temizliği hizmetimiz kapsamında sizlere daha hijyenik, sağlıklı ve güzel kokulu bir ibadethane sunuyoruz. Herkes ibadetini en temiz ortamda yapmak ve alnını temiz bir yere koymak ister.

Zaten İslam dininin gereği de temizlik olduğundan dolayı bu konuda hassas olmak en güzelidir. Bu sebeple Maltepe’de yer alan camilerde profesyonel temizlik hizmetimiz ile maksimum hijyeni sağlıyoruz.

Bunun için kullanmış olduğumuz makinelerimiz son derece modern makineler olduğundan dolayı temizliğinizi en kısa sürede en yüksek performansta sağlayabiliyoruz. Sizler de cami temizliği için bizlerin yardımını almak istiyorsanız eğer iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe Cami Temizliği Hizmetimizin Aşamaları

Maltepe cami temizliği hizmetimiz için çeşitli aşamalar oluşturmuş bulunmaktayız. Temizliğimizde göstermiş olduğumuz plan dâhilinde ilk olarak kuru vakumlama yapmaktayız.

Kuru vakumlama ile birlikte cami halısında yer alan çok sayıda toz tanesini makinemiz çekecektir. Kuru vakumlama işlemimizin ardından ıslak vakumlama işlemimize geçiyoruz.

Islak vakumlama ile kullandığımız temizlik malzemelerimiz cami halılarına zarar vermez ve maksimum temizliği sağlarlar. Ardından camide yer alan diğer parçaların temizliğine geçilmektedir.

En önemli temizlenmesi gereken yerlerden biri de avizelerdir. Çok sayıda tozu içerisinde barındıran avizelerin temizliği için de uzman ekibimiz özenli ve titiz bir şekilde çalışır. Ardından mozaiklerin ve duvarların silinmesi işlemi yerine getirilmektedir. Son olarak ise kapıların temizliği yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL