thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

İslam’a Saygı Olarak Sultangazi Cami Temizliği

İslam’a Saygı Olarak Sultangazi Cami Temizliği

cami temizliği nasıl yapılır
1 Oca

İslam’a Saygı Olarak Sultangazi Cami Temizliği

İslamiyet’in  Yüce Peygamberin Hz. Muhammed (S.A.V.) tarafından söylendiği gibi temizlik imandandır felsefesi ile yola çıkan İslamiyet, özellikle ibadeti alanlarındaki temizlik ile göz önünde bulunmaktadır.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

İbadet alanı olarak kullanılan camilerin doğru bir şekilde temizlenmesi ve sürekli olarak temiz tutulması İslamiyet’e duyulan saygının bir göstergesidir.

Bu kapsamda camilerde temizlik gerçekleştirilmesi için günde 5 vakit ibadet edilen zamanların dışında kalan müsait vakitlerde kapsamlı bir şekilde işlem gerçekleştiren firmamız Sultangazi cami temizliği hizmetleriyle istenilen sonucu oluşturmaktadır.

Her gün yüzlerce insanın ibadetleri için ziyaret ettikleri cami yapıları temiz bir şekilde kullanılarak doğru ve dini kurallara uygun bir şekilde ibadet sağlanabilir.

Hassas Ve Kapsamlı Sultangazi Cami Temizliği

Sultangazi ilçesinde yer alan birçok farklı camide Sultangazi cami temizliği hizmetleri sağlayan firmamız, tüm işlemlerde çok hassas bir yaklaşım sergileyerek kapsamlı bir temizlik uygulamaktadır.

Doğru bir şekilde temizlik işlemi gerçekleştirilmeyen cami yapılarında sağlık açısından çok kritik durumlar oluşabilir ve birçok hastalığın toplum içerisinde yayılması hızlı şekilde görülebilir.

Bu gibi durumların önüne geçilmesi için özellikle ağız, burun, el ve ayak gibi kısımların temas ettiği halıların özel bir şekilde temizlenmesi gerekir.

Özel temizlik cihazları ve özel alkolsüz uygun ilaçlar ile gerçekleştirilen halı temizlikleri sonrasında havalandırma ve ferah bir ortam sağlanarak cami içerisindeki toz ve mikrobik etmenlerin ortadan kaldırılması sağlanır.

Bu noktada özellikle buharlı teknolojiler; istenilen sonuca ulaşılmasını sağlamaktadır.

Sultangazi Cami Temizliği İçin Diğer Ayrıntılar

Firmamız tarafından kapsamlı bir şekilde Sultangazi Cami temizliği hizmetleri sunulurken öncelikle halılar temizlenerek daha sonrasında ortamda bulunan kir ve koku etmenlerin uzaklaştırılması için farklı temizlik yöntemleri uygulanmaktadır.

Özellikle çift katlı bir şekilde inşa edilmiş camilerde merdivenler, tırabzanlar, üst kat, hutbe merdivenleri, ahşap kısımlar ve oymalar özel olarak temizlenmektedir.

Camide yer alan pencereler, levhalar, aksesuarlar, kitaplıklar ve avize gibi ayrıntılar ile ayakkabılıklar özel şekilde temizlenmektedir.

Özellikle cami paspasları ve giriş noktaları hassasiyetle temizlenmektedir. Ayrıca dış kısımda yer alan tuvalet ve şadırvan gibi noktalarda da temizlik sağlanarak toplam bir işlem uygulanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL