thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

İşletmeleriniz İçin Kuyubaşı Yerinde Halı Yıkama

İşletmeleriniz İçin Kuyubaşı Yerinde Halı Yıkama

1 Oca

İşletmeleriniz İçin Kuyubaşı Yerinde Halı Yıkama

Halı, bulunduğu ortamda zemini koruyan ve aynı zamanda kış aylarında ısıtma tasarrufu sağlayan bir üründür. Birçok farklı model üzerinden ve farklı malzemeler ile üretimi gerçekleştirilen halı ürünleri, kimi zaman yerlerde serbest bir şekilde kullanılabileceği gibi kimi zamanda zeminde kaplama yapılarak duvardan duvara şeklinde kullanılabilir. Özellikle işletmeler tarafından zemin kısmında kaplanmış bir şekilde kullanılan halılar sürekli olarak ayakaltında kaldıkları ve yoğun bir kirlilik ile karşılaşıldığı için temizlik işlemlerinin yapılması da zorlayıcı olmaktadır. Bu noktada etkili bir temizlik ile sağlıklı kullanım oluşturulması için firmamız üzerinden Kuyubaşı yerinde halı yıkama hizmetleri alabilirsiniz. Firmamız tüm ekip ve ekipmanları ile birlikte işletmenize gelerek halılarınızı bulunduğu yerde yıkamakta ve tertemiz bir hale getirmektedir.

Kuyubaşı Yerinde Halı Yıkama Hizmetlerinde Sağlanan Yüksek Standartlar

Firmamız tarafından Kuyubaşı yerinde halı yıkama hizmetleri sunulurken çok yüksek standartlar takip edilerek işlem yapılmaktadır. Firmamız ile bağlantıya geçen işletmenizin adresi ve halılarınızın türü öğrenildikten sonra gerçekleştirilen keşif çalışmasında yıkanma boyutları belirlenerek halılarınızın türü ve üretim malzemesi kontrol edilmektedir. Bu üretim malzemesine uygun bir şekilde doğru dezenfektan malzemelerin seçilmesi ve tüm cihazların sağlanarak yerinde halı yıkama hizmetinin verilmesi için uzman ekiplerimiz adresinize gelmektedir. Ekiplerimiz tarafından duvardan duvara bir şekilde döşenmiş halılarınız yerinde yıkanarak tekrar tertemiz ve ilk günkü gibi sağlıklı bir hale getirilir. Halılarda yer alan tüm lekelerin temizlenmesi ve yapının korunması hizmetimizin yüksek standartları arasındadır.

Kuyubaşı Yerinde Halı Yıkama Hizmetleri İçin Uygun Rakamlar

Çoğu işletme tarafından ve ev sahipleri tarafından yerinde halı yıkama hizmetleri normal yıkama hizmetlerine göre daha yüksek fiyatlarda bir hizmet olarak düşünülmektedir. Fakat firmamız Kuyubaşı yerinde halı yıkama hizmetlerini çok uygun fiyatlara bağlı olarak yüksek kalitede sunmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz sayesinde tüm teknik ekip ve ekipmanlara sahip olarak en nitelikli sonuçları oluşturan hizmetlerimiz, uygun fiyatlarla sunulduğu için Kuyubaşı semtinde birçok adreste firmamız yıkama hizmetleri vermektedir. Firmamızı tercih eden müşterilerimiz, uygun fiyat avantajları ve sunduğumuz avantajlı ödeme koşulları ile memnuniyet sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL