thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

İstanbul’un En Huzurlu Semtinde Acıbadem Personel Temini

İstanbul’un En Huzurlu Semtinde Acıbadem Personel Temini

2 Şub

İstanbul’un En Huzurlu Semtinde Acıbadem Personel Temini

Çok yoğun bir şekilde insan ilişkileriyle ya da üretim tesisleri gibi iş yerleri üzerinden hizmet vermek gibi bir ihtiyacı bulunmayan şirketler genellikle Acıbadem gibi bir semti seçmektedir. Acıbadem, İstanbul’un en sakin ve huzurlu semtlerinden biri olarak Anadolu Yakası’nın özel olarak seçilen bölgelerindendir. Bu semtte nezih bir işletmeye sahip olan mağaza sahipleri, şirket sahipleri veya ofis sahipleri düzenli bir temizlik için hizmet verecek personel aradıklarında firmamıza başvurmaktadır. Çünkü firmamız kurumsal anlamda temizlik elemanı çalıştırmak yerine firmamız üzerinden Acıbadem personel temini yapabilmektedir. Bu personel, özlük hakları ve maddi hakları firmamıza bağlı olmak üzere hizmet ücreti tarafınızdan firmamıza ödenmek üzere çalışır.

En Doğru Zamanda Acı Ve Yardım Personel Temini

Firmamız tarafından sağlanan Acıbadem personel temini hizmeti sayesinde kurumunuz için en doğru zamanda temizlik sağlanabilir. Hafta içerisinde belirlediğiniz günlerde mesai başlangıcı veya mesai bitimi ya da mesainin olmadığı saatlerde hizmet alabilirsiniz. Talep ettiğiniz saatlere uygun bir şekilde personel temini gerçekleştirerek temizlik işlemlerinin yapılmasını sağlıyoruz. İstediğiniz koşullarda sürekli olarak aynı personel üzerinden temizlik hizmeti verilebilmesi, firmanızın özel hissetmesini ve daha fazla güven sağlanmasını amaçlamaktadır. Hizmetlerinden memnun kalmış olduğunuz temizlik personelleri, firmamızın hizmet kalitesini ön plana koymaktadır. Sistematik bir şekilde hafta içi veya hafta sonu kaç gün ya da kaç saatlik bir temizlik hizmeti talep ettiğinizi firmamıza bildirerek hizmet programı oluşturabilirsiniz.

Ücreti Sizden Maaşı Bizden Acıbadem Personel Temini

Sunmuş olduğumuz, Acıbadem personel temini hizmetleri kapsamında alınan hizmetin ücretini fatura karşılığında firmamıza ödersiniz. Toplam bir şekilde KDV tutarı ile birlikte sunulan faturalı hizmet karşılığında alınan ücret ile birlikte firmamız personellerimizin maaşını ödemektedir. Bu sayede kurum olarak maaş ödemesi, sigorta ödemesi, yol ve yemek masrafları gibi masrafların haricinde bir temizlik hizmeti alabilirsiniz. Kurumsal hizmetlerin sağlanabilmesi için bir taşeron mantığı ile işletmenize temizlik hizmeti veren personeller, kimi zaman sürekli olarak tüm mesaisini kurumunuz içerisinde geçirebilir. Bu sayede de temizlik personelimiz, firmanızın bir parçası gibi çalışma sergileyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL