thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliği

Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliği

Göztepe Temizlik Şirketi
11 Kas

Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliği

Kent hayatının vazgeçilmez unsurları arasında bulunan yüksek binalar barınma açısından ev ve işyerleri noktasında birçok alternatif çözümler sunmaktadır.

Hızlı rezervasyon için bizi arayınız.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliği Hizmetleri

Bununla birlikte yüksek olan binaların kendine ait bir takım sorunları da her zaman bulunmaktadır.

Bu sorunların başında özellikle cam kaplama olan binaların temizlik meselesi gelmektedir.

Yüksek olduğu için bireysel olarak temizlenemeyecek olan binalar ancak profesyonel destek alındığında istenen kalitede ve görsellikte temizliğe kavuşmaktadır.

Bu noktada son derece modern uygulamalarla hizmet veren firmamızın sunmuş olduğu hizmetler yüz güldürmektedir.

Konutlardan gökdelenlere otel binalarından alışveriş merkezlerine kadar her türlü yapıda yüzey temizliği sağlanmaktadır.

Alüminyum, granit, siding ve bütün kompozit yapılarında hizmet veren firmamız Kadıköy dış cephe cam temizliği hususunda da alanında bir marka değeri olmaktadır.

Göztepe Temizlik Şirketi

Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliği İçin Kullanılan Kimyasallar

Her türlü yapıda dış cephe temizliği yapabilen firmamız son derece donanımlı bir ekiple hizmet sunmaktadır. Bütün güvenlik tedbirleri alınarak sepetli platform vinç yardımıyla yüksek binalarda temizlik yapılmaktadır.

Daha farklı alternatifler olarak iskelet sisteminin kurulduğu yerlerde yine Kadıköy dış cephe cam temizliği yapılabilmektedir.

Tüm dış cephe cam temizliği uygulamalarında mutlaka kaliteli kimyasallar ve temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. En modern çözümler su kaydırıcı ve toz itici kimyasallar devreye girerken kullanmış olduğumuz ürünlerin hiçbirisinin insan ve çevre sağlığına yan etkisi bulunmamaktadır.

Son derece çevreci çözümlerle yoluna devam etmekte olan firmamızın kullanmış olduğu tüm temizleyici ürünler en kaliteli temizliği sağlarken pırıl pırıl görünümüyle yapı ilk günkü güzelliğine kavuşmaktadır.

Göztepe Temizlik Şirketi

Dış Cephe Cam Temizliği Hangi Binalarda Uygulanır?

Talep halinde tüm bina tiplerinde dış cephe cam temizliği yapılabilmektedir. günümüzde özellikle otel rezidans gibi yüksek olan binaların dış cephelerinde kullanılan cam kaplamalar birbirinden farklı unsurlarla devreye girebilmektedir.

Bütün cam kaplamalarda mutlaka bir takım lastikler ve filmler de yer almaktadır. Bu sebeple firmamız tarafından sunulan Kadıköy dış cephe cam temizliği hizmetlerinde kullanılan kimyasalların cama ve camın koruyucusu olan film kaplamalara zararı bulunmamaktadır.

Ayrıca camların arasında bir dolgu malzemesi olarak kullanılan lastik aparatları da zarar görmemektedir. Böylece hem dış cepheler temiz bir görünüme kavuşmakta hem de uzun ömürlü bir şekilde kullanım olanağı ortaya çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL