thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy Halı Yıkama

Halı yıkama
11 Kas

Kadıköy Halı Yıkama

Gerek ev temizliklerinde gerekse iş yeri ve ofis temizliklerinde en önemli ve zor kısım halıların temizlenmesidir.

Geçmişte beden gücü ile yapılmakta olan halı temizliklerinde hem istenen hijyen kalitesi ortaya çıkmamakta hem de ciddi anlamda bir yorgunluk meydana gelmekteydi.

Hızlı rezervasyon için bizi arayınız.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Kadıköy Halı Yıkama Hizmetleri

Günümüzde firmamız tarafından uygulanan modern Kadıköy halı yıkama yöntemleri ile birlikte birkaç gün içerisinde istenen ebatlardaki halılarınız en kaliteli şekilde temizlenebilmektedir. bu noktada son derece teknolojik uygulamalar geliştiren firmamızın sunmuş olduğu temizleme hizmeti son derece hijyenik ve uzun ömürlü olmaktadır.

Böylece en küçük boyuttaki halılardan devasa boyuttaki otel ve yurt halılarına kadar istenen her halı tipi firmamız tarafından yıkanıp temizlenebilmektedir.

Halı yıkama

Kadıköy Halı Yıkama Çeşitleri Nelerdir?

Gerek yerinde yıkama hizmeti gerekse servisimiz tarafından alınan halıların tesisimizde yıkanması sırasında halının dokusuna ve yapısına göre çok farklı yıkama konseptleri firmamız tarafından geliştirilmiştir.

Bunlar arasında en çok talep gören özellikle orta boy halılarda uygulanan şampuanlı yıkama tekniğidir.

En kaliteli halı şampuanlarının uygulandığı bu yöntemde halılar oldukça hijyenik bir şekilde temizlenirken güzel bir kokuya bürünmekte ve çok kısa sürede teslimat yapılmaktadır.

Daha detaylı bir temizlik içinse köpüklü Kadıköy halı yıkama uygulaması devreye girmektedir.

Çeşitli fırça ebatlarındaki halı yıkama makinelerinin oldukça detaylı bir şekilde halıları yıkaması ile halılar temizlenmektedir.

Farklı bir yöntem olarak da özellikle hassas nokta olan halılarda kuru temizleme yöntemi ile halılar yıkanmaktadır. Bu yöntemde de vakum gücü çok yüksek olan cihazlarla halının tozu çekilmekte ardından bir takım çözücülerle halının bünyesine işlemiş olan kirlerden arındırılmaktadır.

Farklı ve hijyenik bir yöntem olarak da buharlı halı yıkama oldukça beğenilen bir uygulamadır.

Bu uygulamada halının buhar makinesi ile birlikte yumuşatılan kirleri son derece kolay bir şekilde temizlenmektedir. Özellikle bebeklerin olduğu ve birtakım sağlık sorunlarının yaşandığı evlerde buharlı halı yıkama konseptimizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Halı yıkama

Halı Yıkama Uygulamalarında Ekonomik Çözümler

Tüm taleplere anında karşılık veren firmamız bütün Kadıköy halı yıkama uygulamalarında son derece ekonomik fiyatlarla müşterilerin yüzünü güldürmeyi bilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL