thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Kalamış Halı Yıkama İle Hastalıklar Evinizden Uzak

Kalamış Halı Yıkama İle Hastalıklar Evinizden Uzak

1 Oca

Kalamış Halı Yıkama İle Hastalıklar Evinizden Uzak

Halılar, fark edilmeden ev içerisindeki toz, toprak, ölü deri, bakteri, mantar, küf ve böcek gibi birçok farklı istenmeyen etkiyi üzerlerinde barındıran ev eşyalarıdır. Her ne kadar ev içerisinde halılar sürekli bir şekilde süpürülüp ve silme işlemi yapılsa da halılar üzerindeki kirler giderilebilir fakat çoğu kirlilik etmeni halının içine işlemektedir. Bu nedenle halıların profesyonel bir şekilde yıkanarak temizlenmesi gerekir. İşte bu noktada firmamız Kalamış halı yıkama hizmetleri ile birlikte halılarınızı derinlemesine temizleyerek tüm kirlilik etmenlerini halı üzerinden uzaklaştırmaktadır. Bu sayede evlerde kullandığınız halılar hastalık etmenlerini barındırmadan sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.

Eğitimli Ve Uzman Kalamış Halı Yıkama Hizmetleri

Firmamız, sektörel anlamda yıllara dayalı olarak tecrübeli bir şekilde teknik kadromuzla Kalamış halı yıkama hizmetleri sağlamaktadır. Ekiplerimiz ev ve işyerlerinde kullandığınız halılar için türlerine, iplik yapılarına ve dokularına bağlı olarak en doğru yöntemleri ve dezenfektanları seçmektedir. Bu sayede halıların renk yapıları ve dokuma yapıları korunarak istenilen temizlik çözümü oluşturulur. Halıların yıpranmaması ve solma gibi işlemler görülmemesi için leke çıkarma işlemlerinde de en doğru malzemeler kullanılarak temizlik sağlanmaktadır. Islak ve köpüklü ya da buharlı yıkama yöntemleri sırasında doğru bir işlem uygulanması için uzman personellerimiz halılarınızda hassasiyetle yıkama yapmaktadır. Halılarınızdaki temizlik sonucu birebir olarak kontrol edildikten sonra halılarınız tekrar size teslim edilmektedir.

Ekonomik Ve Garantili Kalamış Halı Yıkama Hizmetleri

Firmamız tarafından gerçekleştirilen Kalamış halı yıkama işlemleri sonrasında tüm kontroller yapılarak temizlenen halılar, ambalajlı bir şekilde adreslerinize tekrar teslim edilmektedir. Yapılan tüm incelemeler sonrasında tarafınızdan gerçekleştirilen inceleme ile birlikte halılarda istenilen temizlik etkisinin oluşup oluşmadığı kontrol edilebilir. Talebiniz doğrultusunda halılar, tekrar yıkama işlemine alınabilmektedir. Çünkü firmamız halı yıkama hizmetlerini tamamen garanti kapsamında sunmaktadır. Firmamız tarafından hem garantili bir hizmet verilmesi hem de tüm bu hizmetlerin ekonomik bir noktada bulunması bölgede en nitelikli hizmetleri sunmamızı sağlamaktadır. Firmamız halı yıkama hizmetlerinde metrekare ölçüsü üzerinden en uygun fiyatlarla tüm halı türlerinde yıkama işlemi yapabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL