İstanbul'da en iyi temizlik şirketi!

Çalışma Saatleri : (8.00 - 19.00)

mobile-icon Ücretsiz Keşif & Hizmet Talebi 0530 964 9937
mobile-icon Ücretsiz Keşif & Hizmet Talebi 0532 762 2807
mobile-icon Ücretsiz Keşif & Hizmet Talebi 0216 478 5812

Kaliteli Sahrayıcedit Halı Yıkama

Kaliteli Sahrayıcedit Halı Yıkama 10 Oca

Sahrayıcedit halı yıkama için halılarınızı fabrikaya göndermek istemiyorsanız yerinde yıkama yapılmasını sağlayabilirsiniz. Halınızı fabrikaya göndermek istememe nedeniniz zemine döşenmiş halıfleks gibi olması ya da duvara asılı olması olabilir. Halınız özel üretim bir halı ise zarar görmesi riskini göze alamayarak evinizde yıkanması talebinde bulunmuş olabilirsiniz. Duvarda asılı olsa dahi halılar sık kirlenen ve ev tozlarını çekerek sağlık için olumsuz bir zemin oluşturan eşyalardır. Halıyı silmek de bu kir ve tozları uzaklaştırmakta yeterli gelmemektedir. Bu nedenle belirli aralıklarla halının yıkanması kaçınılmaz olmaktadır. Yıkama işleminin etkili sonuç vermesini ve kaliteli olmasını istiyorsanız firmamızın desteğinden yararlanabilirsiniz.

Sahrayıcedit Halı Yıkama ile Halınıza Zarar Gelmez

Sahrayıcedit halı yıkama hizmeti veren firmamızın temel çalışma prensibi, yıkama sırasında halıya zarar verilmemesidir. Bunu sağlamak için öncelikle halılarla ilgili bir değerlendirme yapılmaktadır. Her halı için aynı temizlik metodu ve malzemesi kullanmanın uygun olmadığının bilincinde olan çalışanlarımız her halıyı en iyi şekilde temizleyecek yöntem ve ürüne karar vermektedir. Halılarınıza zarar gelmesine yol açma riski bulunan hususlar yalnızca malzeme ve yöntem değildir. Halı yıkama işin yapan kişilerin çalışma özeni de halıları korumak açısından oldukça önemlidir.

Sahrayıcedit Halı Yıkama Kapsamı

Sahrayıcedit halı yıkama hizmeti kapsamında firmamız tarafından farklı yöntemlerle yerinde halı yıkama uygulaması yapılmaktadır. Doğru yöntemin belirlenmesi, halının dokusunun muhafaza edilmesinde önemli olduğu gibi derinlemesine temizlik yapılarak ev akarlarının yok edilmesi açısından da önem taşımaktadır. Yerinde yıkanacak halılarınız için buhar gücünden yararlanılabileceği gibi şampuanlı ya da kuru köpüklü yıkama da tercih edilebilir. Hangi yöntemin seçileceği yıkanacak halının niteliği ile doğrudan ilişkilidir. Tecrübeli ekibimiz yöntem belirleme işini ustalıkla gerçekleştirmektedir. Bu sayede en uygun yöntemle her bir halınız temiz, parlak ve sağlıklı bir hale gelebilmektedir. Doğru temizlenen halının alerjiye sebep olması ya da kötü kokması söz konusu olmamaktadır. Halınızı sağlıklı koşullarda kullanabilmeniz açısından lekelenmesini ya da çok kirlenmesini beklemeden belirli aralıklarla profesyonel kişilere yıkatmanızda ve yüzeysel olmayan bir temizlik sağlamanızda fayda vardır.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

Hemen Ara