thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Kaliteli ve Hijyenik Küçükçekmece Temizlik Şirketi Uygulamaları

Kaliteli ve Hijyenik Küçükçekmece Temizlik Şirketi Uygulamaları

elektronik eşya temizliği
2 Şub

Kaliteli ve Hijyenik Küçükçekmece Temizlik Şirketi Uygulamaları

Oldukça kalabalık olan Küçükçekmece semtinde çok uzun zamandır evlerden işyerlerine kadar pek çok sahada temizlik hizmeti vermekteyiz.

Hızlı rezervasyon için

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Kurumumuz temizlik hizmet yelpazesini çok geniş tutarak bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verebilmektedir.

Bu noktada öncelikli olarak eğitimli bir kadroyla hizmet verdiğimizden dolayı hatasız bir şekilde temizlik uygulamaları sunabilmekteyiz.

Ayrıca randevulu bir şekilde hizmet verdiğimiz için de müşterilerimizi bekletmeden kısa süre içerisinde temizlik taleplerinize yanıt vermekteyiz.

Küçükçekmece temizlik şirketi olarak modern makinelerle ve kendi firma bünyemizde belirlemiş olduğumuz kaliteli temizlik kimyasalları ile hizmet sunmaktayız.

Bundan dolayı maksimum hijyen standartlarını kaliteli ve modern uygulamalarla birleştirerek Küçükçekmece halkına hitap edebilmekteyiz.

Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında yer alan ev temizliği çözümü oldukça özel ve çok talep edilen bir uygulamadır.

Pek çok ev hanımı evlerini amatörce temizlediğinde istenen hijyen standardına getirilememektedir. Ancak kurumumuz profesyonelce evin bütün odalarını temizlemekte; mutfak, tuvalet, banyo gibi yerlerde farklı uygulamalara gidilmektedir.

Ayrıca evdeki aydınlatma sistemleri, taban döşemeleri, duvarlar, balkonlar ve pencereler de temizlik portföyümüzün içerisinde yer almaktadır. Bu şekilde evlerinizi daha yaşanılabilir ve temiz hale getirebilmekteyiz.

En Hızlı Küçükçekmece Temizlik Şirketleri Çözümleri

Sadece bireysel müşterilere değil kurumsal taleplere de yanıt vermekte olan kurumumuz Küçükçekmece temizlik şirketleri içerisinde ofis ve büro temizliğini en kaliteli şekilde yerine getiren kurum olma özelliğini taşımaktadır.

En büyük ofislerin ve büroların dahi temizlenmesi maksimum bir gün içerisinde bitirebilmektedir.

Ayrıca ofis temizliğinde yerinde halı yıkama ve koltuk yıkama gibi çözümleri de sunabilmekteyiz.

Ofis içerisindeki teknolojik donanımların temizlenmesinde de alanında eğitimli olan teknik kadromuz devreye girdiği için sıfır hata payıyla işlemler sunulmaktadır.

Sunmuş olduğumuz en özel çözümlerden birisi de dış cephe cam temizliğidir. Giderek artış göstermekte olan cam dış cephelerin temizliği oldukça hassastır.

Bundan dolayı vinç sistemi ile beraber temizlik yaparken dağcılık eğitimi almış olan teknik kadromuz en yüksek binaların cam kısımlarını dahi temizleyebilmektedir.

En inatçı kirlerin bulunduğu inşaat sonrası temizlik çözümlerinde kazıma, taşıma ve temizleme uygulamaları bir arada sunulmaktadır.

İnşaattan sonra ortaya çıkan inatçı lekelerde, etiket artıklarında, çimento gibi materyallerin taşınmasında kurumumuz devreye girmektedir.

Ayrıca sunmuş olduğumuz profesyonel uygulamalardan birisi de su baskını temizliğidir.

Gerek ev içerisinde gerekse yağmur suyu veya kanalizasyon suyu gibi dış kaynaklı olarak meydana gelmiş olan su baskınlarında oldukça hızlı bir şekilde erişim sağlamaktayız. 7 gün 24 saat konseptinde hizmet verirken su tahliyesi yaptıktan sonra balçık ve çamuru temizleyip daha sonra yapıdaki eşyaların temizliğine geçmekteyiz.

Ayrıca yangın gibi istenmeyen felaket durumlarından sonra ortaya çıkan acil temizlik çözümleri güven içerisinde ve hijyen standartlarında bütün müşterilerimize sunulabilmektedir.

En Ekonomik Küçükçekmece Temizlik Firmaları

Cami ve mescit gibi ortak kullanım alanı olan ibadethanelerin temizliğinde de çok hızlı bir şekilde reaksiyon göstermekteyiz.

Cami içerisindeki halılar yerinde halı yıkama uygulamasıyla temizlenirken halı yıkama çözümlerini tesis bünyemizde de yerine getirebilmekteyiz.

Kuru köpüklü halı yıkama makinelerimizle halılarınızı ıslatılmadan yerinde yıkayabilirken buharlı halı yıkama çözümleri de firmamız tarafından sunulabilmektedir.

Ayrıca ibadethanelerde, evlerde, iş yerlerindeki mermerlerin parlatılmasında mermer cilalama uygulamalarını kurumumuz sunabilmektedir.

Ahşap olan parkelerde özenli bir işçilikle beraber temizlik hizmeti vermekteyiz. Böylece parkeleriniz çizilip deforme olmadan kısa süre içerisinde parlak bir görünüme kavuşturulmaktadır.

Ayrıca gemi ve yat temizliği gibi son derece özel olan uygulamalar firmamızdan talep edildiğinde randevulu bir şekilde hizmet verebilmekteyiz.

Evlerde ve konutlardaki havuzların temizliğini hijyen standartlarına dikkat ederek gerçekleştirmekteyiz.

Küçükçekmece temizlik firmaları arasında kurumumuz kalite standartlarından taviz vermeden ekonomik fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL