thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Kapsamlı Kadıköy İnşaat Sonrası Temizlik

Kapsamlı Kadıköy İnşaat Sonrası Temizlik

Kapsamlı Kadıköy İnşaat Sonrası Temizlik

Bir yapının inşaat çalışması tamamlandıktan sonra yapı içerisindeki kaba inşaat atıkları uzaklaştırılır ve elektrik ile su bağlantısı gerçekleştirildikten sonrasında da temizlik işlemi için evler hazır hale gelir.

Hızlı rezervasyon için bizi arayınız.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Geniş Kapsamlı Kadıköy İnşaat Sonrası Temizlik

Bir evde inşaat sonrası temizlik işleminin gerçekleştirilmesi geniş kapsamlı bir uygulama olarak ilkel yöntemler kullanmak yerine sistematik ve teknolojik yöntemler kullanmayı gerektirir.

Bu nedenle firmamız, Kadıköy inşaat sonrası temizlik uygulamalarında nitelikli bir hizmet sunuyor.

Hassas bir şekilde temizleyicilerin seçilmesi ve özel cihazların kullanılması ile inşaat sonrası temizlik işlemleri kapsamlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kadıköy İnşaat Sonrası Temizlik Uygulamaları

Kadıköy ilçesinde yeni bir ev sahibi olan müşterilerimiz evlerinin oturulabilecek bir şekilde temizlenmesi için firmamıza başvurmaktadırlar.

Donanımlı bir ekipman imkanı bulunan firmamız, uzman personeller eşliğinde Kadıköy inşaat sonrası temizlik hizmeti verirken her noktaya ayrı bir özen gösteriyor.

İşlemler sırasında evlerin cam, çerçeve, süpürgelik, zemin, banyo, tuvalet, mutfak, kapı, dolap, parke ve duvar gibi her noktasını ayrı ayrı işlemlerle temizlemektedir.

Bu temizlikler sırasında hiçbir malzemeye zarar verilmeden ve tam bir hijyen sağlayacak şekilde işlem yapılması önceliği bulunmaktadır.

Bir iş günü dahilinde gerçekleştirdiğimiz temizlik aşamaları sayesinde evleri oturulabilecek düzeyde hijyenik bir konuma getiriyoruz.

Kadıköy İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri Nasıl Alınır?

Kadıköy ilçesinde inşaattan çıkmış olan ve oturmak için hazır hale gelmesini talep ettikleri evlerinde temizlik işlemi isteyen müşterilerimiz firmamızla bağlantıya geçerek hizmet talebinde bulunabilirler.

Belirtilen gün ve saatte adrese ulaşan ekiplerimiz tam donanımlı bir şekilde işlemlere başlayarak detaylı ve özenli bir çalışma sağlamaktadır.

Bu kapsamda Kadıköy inşaat sonrası temizlik işlemleri için uzman ekiplerimiz nitelikli bir çalışma sergileyerek etkin ve sağlıklı bir sonuç oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL