thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Kartal Ev Temizliği

Kartal Ev Temizliği

Kartal Ev Temizliği

Hepimiz için önem arz eden ev temizliği, hem sağlığımız hem de ferah bir yaşama ortamında hayatımızı sürdürebilmemiz için vazgeçilmez bir unsurdur.

Hızlı rezervasyon için bizi arayınız.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Kartal Ev Temizliği Hizmeti

Buradan yola çıkarak kurmuş olduğumuz firmamızda, temizlik uygulamasına yeni bir boyut getirerek buharlı temizlik hizmetini bünyemize dahil etmiş bulunmaktayız.

Buharlı Ev Temizliği Nedir?

Buhar ile yapılan ev temizliği için kullanılan özel malzemeler ve ekipmanlar mevcuttur. Multisiklon teknolojisi ile buharı birleştiren bir temizlik ürünü yardımı ile cam, halı, koltuk, banyo, zemin gibi birçok alanda detaylı temizlik verilmektedir.

Bunun yanı sıra özel aparatlar yardımı ile buzdolabı dahi temizlenebilmektedir. Buhar temizliği ile kirlerin yüzeyine buhar verilmekte, daha sonra kolayca silinmektedir.

Temizlik işlemi tamamlandıktan sonra da özel sistem ile kurulanmaktadır.  Temizlenecek yüzeye göre, buhar derecesi ayarlanmakta; hayvan tüylerine kadar detaylı temizlik gücü ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Kartal buharlı ev temizliği hizmetlerinde, birçok firmayı geride bırakmamızın en önemli nedenlerinden birisi; kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışımızdır.

Kartal Ev Temizliği Hizmeti İçin Neden Biz?

Kartal buharlı ev temizliği ile ilgili en büyük iddiamız, kaliteli iş gücümüzün yanı sıra donanımlı personelimizdir.

Normal temizlik hizmetlerine nispeten, elektronik ürünler yardımı ile verdiğimiz temizlik hizmetinde; müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Müşterilerimizin hangi temizlik alanında çalışmamızı istediği, talep edilen bölümlerde kullanacağımız buharlı temizlik aparatları ve uygulayacak olan personelimizin bilgi-deneyim düzeyi; profesyonel bir anlayış gerektirmektedir.

Bu nedenle sektörde önde gelen firmalar arasına giren Kartal buharlı ev temizliği hizmetimiz; süregelen tecrübemiz ve problem çözme odaklı anlayışımız ile sizlerle buluşmaktadır.

İhtiyacınız olması halinde, sektörde bulunan referanslarımız ve geri dönüşümlerimizi araştırmanızı, gönül rahatlığı ile bize ev ve iş yerlerinizi teslim edebileceğinizi sizlere hatırlatmak isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL