thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Kartal Koltuk Yıkama

Kartal Koltuk Yıkama

Kartal Koltuk Yıkama

Kartal Koltuk Yıkama olarak koltuklarınızda yıkama işlemine başlamadan önce kumaş ve dokusunun ne olduğunu inceliyor ve koltuğunuzun yapısını bozmayacak yıkama malzemelerini seçerek özenli bir şekilde yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Hızlı rezervasyon için

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Bu konuda uzmanlığı olmayan kişilere koltuklarınızı teslim ettiğiniz takdirde temiz bir koltukta oturmayı hayal ederken deforme olmuş bir koltuğa sahip olmanız kaçınılmaz olacaktır.

Bu nedenle merdiven altı firmalar yerine firmamızın müşteri memnuniyeti temelinde faaliyet gösterdiği sektördeki tecrübesinden ve hizmet kalitesinden istifade etmeniz yararlı olacaktır.

Kartal Koltuk Yıkama Hizmetleri

Kartal Koltuk Yıkama sektöründeki firma tecrübemiz işimizi hakkıyla yapabilmek için uygulamalarımızı geliştirme ve sistemli bir hale getirme yönünde çaba göstermemizi beraberinde getirmektedir.

Bu amaçla temel faaliyet konumuz olan koltuk yıkama işini profesyonel bir şekilde yapabilmek açısından yıkama işlemi elemanlarımız tarafından adımlar halinde gerçekleştirilmektedir.

Yıkama işleminin ilk adımı koltuğu sünger, doku ve kumaş yapısı açısından tanımaktır.

Koltuk yapısını tanıma kumaşın suyu ne kadar emdiği, lekelerin yüzeyde mi kaldığı ya da derinlere nüfuz edip etmediği konusunda da fikir vermektedir.

Yıkama yöntemi de bu incelemeler neticesinde tespit edilen hususlara göre şekillendirilmektedir.

Kartal Koltuk Yıkama Şirketi

Kartal Koltuk Yıkama olarak gerçekleştirdiğimiz işlemler koltuğun her türlü toz ve kir ile lekelerden en iyi şekilde arındırılması ve mikrop barındırmayacak bir hale getirilmesine yöneliktir.

Koltuğunuzu dezenfekte edecek olan ürünün katılmış olduğu su basınçla püskürtülmekte ve ardından koltuklarınız köpüklü sünger kullanılarak silinmektedir.

Makine ile yapılan yıkama işleminde nihai aşamaya gelinmesi için çıkan suyun berraklaşması gerekmektedir.

Yeterince temizlenen koltuklarınız durulandıktan sonra fazla suyun çekilmesi için vakumlanmaktadır.

Bu işlem koltuğunuzun kısa sürede kuruması için önemlidir. Zira çabuk kurumaması halinde koltukta kötü koku meydana gelebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL