thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Kazasker Yerinde Halı Yıkama Kolaylığı

Kazasker Yerinde Halı Yıkama Kolaylığı

halı yıkarken dikkat edilmesi gereken unsurlar
12 Ara

Kazasker Yerinde Halı Yıkama Kolaylığı

İstanbul Kazasker semtinde uzun zamandır halı yıkama çözümleri ile birlikte bölge halkına hitap etmekteyiz. Halı yıkama uygulamalarının tamamına yerinde çözüm sunduğumuzdan dolayı bir taraftan halılarınız derinlemesine temizleye tabi tutulurken diğer taraftan da kullandığımız makineler ve kaliteli kimyasallarla halılarınızın ömrünü uzatmaktayız. Kazasker yerinde halı yıkama çözümümüz en efektif olan uygulamalardan birisidir. Oldukça pratik olan yerinde halı yıkama çözümümüzden pek çok işyeri, ofis ve kurum da faydalanmaktadır. Ayrıca bireysel müşterilerin talepleriyle birlikte evlerinizdeki halılarınızda taşınma zahmetine katlanmadan kısa süre içerisinde temizlenebilmektedir.

Kazasker Yerinde Halı Yıkama Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Yerinde halı yıkama çözümlerinde oldukça deneyimli ve eğitimli olan teknik kadroya ihtiyaç bulunmaktadır. Bundan dolayı son derece tecrübeli olan bir ekiple birlikte evinize veya işyerinizde erişim sağlayarak halılarınızın yerinde yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Kazasker yerinde halı yıkama uygulamalarında öncelikli olarak halının iplik ve dokusu gözden geçirilmektedir. Hassasiyet derecesi yüksek olan ipekli halı gibi veya üç boyutlu halılarda farklı çözümler ortaya koyabilmekteyiz. Bundan dolayı doku analizi yapıldıktan sonra halınızın dokusuna uygun bir şekilde temizlik işlemlerine geçilmektedir. Temizlik uygulamalarında halılar yıpratılmadan yıkanmaktadır. Ayrıca ıslak ve nemli halı yıkama uygulamalarında halının doğal dokusuna ve rengine zarar vermeyecek olan halı şampuanları firmamız tarafından tercih edilmektedir. Bu şekilde ıslak yıkamanın neticesinde kuvvetli sanayi tipi vakumlu cihazlarla beraber halının dokusuna işlemiş olan bütün su ve nem çekilip halı arındırılmaktadır.

En Pratik Kazasker Yerinde Halı Yıkama Uygulamaları

Temizlik standartlarını maksimum seviyede isteyen müşterilerimiz için buharlı halı yıkama çözümleri de sunabilmekteyiz. Oldukça kaliteli buharlı makineler ile beraber evinize veya işyerinize gelerek halılarınız buharla yıkama çözümü ile beraber halı akarlarından ve bakterilerden tamamen arındırılmaktadır. Kazasker yerinde halı yıkama çözümlerinde modern cihazlar ve uygulamalar kullanılırken insan sağlığı ile barışık olan temizlik materyalleri tercih edilmektedir. Böylece halılarınız detaylı bir şekilde temizlenirken yerinde halı yıkama gibi bir konfordan ekonomik fiyatlarla istifade edebilmektesiniz. Bu uygulamalardan faydalanmak için yapmanız gereken şey firmamızla iletişime geçerek randevu almak ve temizliğin konforunu yaşamaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL