thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Kızıltoprak Yerinde Halı Yıkama Konforu

Kızıltoprak Yerinde Halı Yıkama Konforu

12 Ara

Kızıltoprak Yerinde Halı Yıkama Konforu

Evlerde kullanılan eşyalar içerisinde halılar iplikli dokusuyla havlı yapısı ile beraber en çok toz tutan unsurlardır. Dekoratif anlamda son derece güzel olan halılar kullanımla beraber çok kısa bir süre içerisinde bünyesinde tozu, kiri ve halı akarı dediğimiz zararlı olan bakterileri hapsetmektedir. Bu gibi durumlarda evde kullanılan elektrik süpürgeleri son derece yetersiz olacağından dolayı halıların istenmeyen unsurlardan arındırılması gerçekleştirilememektedir. Bu aşamada devreye girmekte olan firmamız sunmuş olduğu kaliteli halı yıkama çözümleriyle beraber Kızıltoprak halkına yardımcı olmaktayız. Üstelik halılarınızı tesis bünyesinde getirmeden yerinde yıkama çözümleriyle beraber temizleyebilmekteyiz. Kızıltoprak yerinde halı yıkama uygulamalarından istifade etmek için telefonla bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Kızıltoprak Yerinde Halı Yıkama ve Hızlı Çözümler

Randevulu bir şekilde evinize gelmekte olan teknik kadromuz halılarınızı kaldırıp başka bir yere götürme ihtiyacı duymadan yerinde temizleyebilmektedir. Bu şekilde size oldukça hızlı bir şekilde Kızıltoprak yerinde halı yıkama çözümü sunulmaktadır. Temizlik uygulamasına başlamadan önce halının dokusunun test edilip kumaş kalitesinin belirlenmesi gerekmektedir. İpek halılar için farklı uygulamalar devreye girerken sentetik ve akrilik olan halılarda yine farklı çözümler uygulayabilmekteyiz. Böylece halının dokusuna zarar verilmeden ve renk canlılığı kaybedilmeden halılarınız temizlenebilmektedir. Bir sonraki aşamada kuvvetli olan makineler ile beraber halının dokusundaki bütün kirler bakteriler ve akarlar halıdan arındırılmaktadır. Son derece önemli olan bu aşama ile beraber halı şampuanının uygulanacağı aşamaya geçilmektedir. Evlerde yıkanacak olan halıların tam anlamıyla nemden ve sudan arındırılabilmesi için kuru köpüklü yıkama uygulamaları firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Kuru köpükle beraber halılar yıkandığında halının dokusuna nem ve su işlemeyeceğinden dolayı %100 oranında kısa sürede kurutulup teslim edilebilmektedir.

Ekonomik Kızıltoprak Yerinde Halı Yıkama Hizmetleri

Kuru köpüklü halı yıkama çözümlerine ek olarak firmamızın bünyesinde buharlı halı yıkama teknikleri de yer almaktadır. Özellikle Kızıltoprak yerinde halı yıkama uygulamalarında devreye sokmakta olduğumuz buharlı çözümlerle beraber halılarınız ıslatılmadan %100 oranında bakteri ve nemden arındırılabilmektedir. yüksek oranda buhar çıkartma kapasitesi bulunan modern cihazlarla birlikte halılar çok kısa bir zaman içerisinde en derin noktalara işlemiş olan toz ve bakterilerden tamamen arındırılıp istenen hijyen standardına yükseltilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL