thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Koşuyolu Koltuk Yıkama Hizmeti

Koşuyolu Koltuk Yıkama Hizmeti

12 Ara

Koşuyolu Koltuk Yıkama Hizmeti

Kaliteli, güvenilir ve sistemli çalışma prensibi ile hareket eden firmamız Koşuyolu koltuk yıkama işlerinizde sizi yorgunluktan kurtaracak çalışmalara imza atmaktadır. Firmamız tarafından, evde yoğun bir çaba harcayarak ulaşabileceğinizden çok daha etkin bir koltuk temizliği yapılmaktadır. Koltuklarınız firmamız tarafından bulunduğu yerde etkili bir şekilde ve kumaşına ya da yapısına zarar verilmeden temizlenmektedir. Klasik yöntemlerden vazgeçmek istemiyorsanız makineli yıkama hizmetimizi değerlendirebilir ya da yüksek sıcaklık derecelerindeki buharın akarları tamamen yok eden etkili gücünden yararlanarak hem temizlik hem de hijyen sağlayabilirsiniz.

Koşuyolu Koltuk Yıkama İçin Koltukların Değerlendirilmesi

Koşuyolu koltuk yıkama hizmetinin firmamız tarafından nasıl yapıldığı, henüz kaliteli hizmetimizi deneyimlememiş olanlar için merak konusudur. Koltuk yıkama uygulamalarına başlanmadan önce ilk olarak yapılması gereken, yıkanacak olan koltukların değerlendirilmesidir. Bu aşama uygulamanın başarısı için oldukça mühimdir. Zira yıkama işlemi için tercih edilebilecek birden fazla yöntem ve çok sayıda deterjan ve ekipman bulunmaktadır. Hangi koltuk için ne tür bir yöntem ve malzemenin seçileceği koltukların temizliğinin daha iyi olmasının yanı sıra yıpranmadan uzun süre kullanılabilir durumda olması açısından da önemlidir. Malzeme seçiminin bir başka etkisi de sağlık yönünden kendini göstermektedir. Antibakteriyel temizlik malzemeleri ile bakterilerden daha kolay bir şekilde arındırılabilen koltuklar, sağlığa zararlı bir içerik taşımayan malzemeler ile risksiz bir şekilde temizlenebilmektedir.

Koşuyolu Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koşuyolu koltuk yıkama için koltuklarla ilgili detaylı bir değerlendirme yapılarak karar verildikten sonra uygulamaya geçilmektedir. Klasik makineyle yıkama uygulamaları için ilk aşama koltukların vakumlu bir süpürge ile tozlardan arındırılmasıdır. Ardından lekeli bölge varsa lekeye ve koltuğa uygun bir leke çıkarıcı uygulandıktan sonra deterjanlı su ile köpüklenen koltuklar makine ile yıkanmaktadır. Koltuğa püskürtülen su makineye tekrar çekilerek temizlik açısından istenen noktaya ulaşılıncaya dek uygulama yapılmaktadır. Koltukta bulunan suyun makine kullanılarak iyice çekilmesi, hem koltuğun kısa sürede oturulabilir hale gelmesine yardımcı olmakta; bu durum da uzun zaman nemli kalmaktan kaynaklanabilecek kötü kokuları ve kumaşta meydana gelebilecek bölgesel lekelenmeleri önlemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL