thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Koşuyolu Profesyonel Personel Temini

Koşuyolu Profesyonel Personel Temini

2 Şub

Koşuyolu Profesyonel Personel Temini

Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak veya hızlı rezervasyon için lütfen çekinmeden arayınız.

0532 762 28 07  (Mobil)

0216 478 5812 (Sabit)

Kurumsal şirketler hizmet içi eğitim, iş alımı, sigorta, hizmet denetimi gibi birden fazla iş ve ayrıntı gerektirdiğinden dolayı Koşuyolu personel temini gereksinimlerini bizlerde karşılamaktadırlar.

Özellikle de iş çıkışlarında ödenen tazminat yükümlülüğünden kurtulmak isteyen kurumsal şirketler bünyesindeki temizlik işleri için bizlerden dönemsel olarak belirli aralıklarla temizlik çalışanı talep etmektedirler.

Bizlerde bu noktada profesyonel hizmet veren bir temizlik firması olduğumuzdan dolayı en kısa süre içerisinde kurumların talep etmiş oldukları temizlik personelini kurumun istediği periyotta göndermekteyiz.

Bizlerde haftanın belirli günleri, aylık veya yıllık olarak temizlik personeli talebinde bulunabilirsiniz.

Koşuyolu Personel Temini ile İş Yükünüzü Hafifletiyoruz

Ekonomik bakımdan Koşuyolu personel temini için bizi tercih etmeniz daha fazla yararınıza olacaktır.

Kendi bünyenizde çalıştırdığınız temizlik personeli için maaş, sigorta, yemek-yol gibi belirli emek karşılığını ödemek zorunda olduğunuzdan dolayı bizler size personel teminizin iyi bir yol olduğunu sunuyoruz.

Firmanıza istediğiniz aralıklarda, istediğiniz temizlik personeli şartlarına uyan çalışanlarımızı yolluyoruz.

Kurumsal firmalara temizlik personeli olarak gönderdiğimiz elemanlar işin eğitimini almış ve bu alanda çalışan profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Güler yüzlü, işini bilen, kısa vadede temizlik işlemini yerine getirebilen elemanlarımızdır.

Esnek çalışma saatlerinize göre programlarımızı hazırlıyor böylece işimizi aksatmadan yerine getirebiliyoruz. Direkt olarak istemiş olduğunuz personelimizin hizmeti üzerinden fatura keserek sizlerin iş yükünü hafifletiyoruz.

En Uygun Koşuyolu Personel Temini Hizmeti

En uygun Koşuyolu personel temini hizmetini sizlere sağlayarak işimizin bu alanında da sürekliliği sağlıyoruz. Personel temini talebiniz ve personelimizi hangi aralıklar ile istediğinizi bizlere bildirmeniz yeterlidir.

İletişim bilgilerimiz üzerinden müşteri hizmetlerimize veya mesaj yolu ile bizlere ulaşabilir ve personel temini talebinde bulunabilirsiniz.

Güler yüzlü müşteri hizmetlerimiz aklınıza takılan tüm soruları cevaplayacaklardır. Yıllık olarak da personel temini yapabilir sunacağımız daha fazla avantajlardan bu şekilde yararlanabilirsiniz.

Personellerimiz aldıkları eğitim doğrulusunda kurumunuzun temizliği tam olarak sağlayacak ve temizlik işlemini kısa süre içerisinde maksimum hijyen sağlayarak bitireceklerdir.

Böylece kurumlarda daha fazla hijyen sağlanacak ve bu hijyenik şartlar da çalışanlarınızın çalışma hayatlarına yansıyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL