thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Koşuyolu Yerinde Halı Yıkama İle Halılarınız Sürekli Temiz Kalsın

Koşuyolu Yerinde Halı Yıkama İle Halılarınız Sürekli Temiz Kalsın

12 Ara

Koşuyolu Yerinde Halı Yıkama İle Halılarınız Sürekli Temiz Kalsın

Halılar ev içerisinde gerek dekor olarak kullanılabilme özelliğine sahip gerek ise birçok yalıtım özelliğini de odalara kazandırabilen ev eşyalarıdır. Halılar odaların tasarımlarını tamamlayıcı özelliklere sahip olup koltuklar, perdeler, dolaplar gibi birçok mobilyanın ve ev eşyasının daha büyük bir uyum içerisinde durmasını sağlamaktadır. Öte yandan iyi bir ısı yalıtımı ve ses yalıtımı da sağlamaktadır. Halılar bu avantajlarının yanı sıra sürekli olarak ev halkı tarafından üzerine basılması, yemek yenilmesi ya da herhangi bir meşrubatın tüketilmesi gibi durumlarda kolaylıkla kirlenebilmektedir. Halıların kirlenmesi ve kirlerin fark edilmemesi durumunda ise kirler halının iyice derinlerine nüfuz etmekte ve bu şekilde halının derinliğine nüfuz etmiş kirlerin çıkartılması daha da zorlaşmaktadır. Koşuyolu yerinde halı yıkama hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin halılarının üzerinde oluşmuş her türlü kir ve lekenin temizlik işleminin gerçekleştirilmesinin garantisini müşterilerimize sunmaktayız.

Çocuklarınızın Sağlığı Koşuyolu Yerinde Halı Yıkama Hizmetimiz Sayesinde Güvende

Halılar ev sakinlerinin sağlık durumları ile ilgili doğrudan alakalı olan ev eşyalarıdır. Özellikle ev içerisinde ufak yaşta çocuk ya da bebek var ise halıların temizliği konusu daha büyük bir önem kazanmaktadır. Bebekler uzunca bir süre yürüyemedikleri için emeklemekte ve sürekli halı ile temas halinde olmaktadırlar. Halılarda oluşan lekeler neticesinde üreme imkanı bulan bakteriler de sürekli halıya yakın temas halinde olan bebeklerin sağlığını büyük oranda tehlikeye atmaktadır. Koşuyolu yerinde halı yıkama firmamızın sunmuş olduğu profesyonel temizlik hizmeti sayesinde halılarınız üzerinde oluşan her türlü lekenin giderilmesi sağlanacak, böylelikle lekelerden dolayı halı üzerinde bakteri üretiminin de önüne geçilmiş olacaktır. Bu sayede çocuklarınız halı üzerinde hiçbir sağlık tehlikesi ile karşı karşıya kalmadan emekleyebilecek ve zaman içerisinde yürümeyi öğrenebilecektir.

Koşuyolu Yerinde Halı Yıkama Firmamızın Avantajları

Koşuyolu yerinde halı yıkama firmamız sektörde uzun yıllardan beri hizmet vermenin katmış olduğu deneyim sayesinde sektörün en başarılı firmalarından bir tanesidir. Sahip olduğumuz son model profesyonel temizlik makineleri ve temizlik malzemeleri firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu en büyük avantajların başında gelmektedir. Bu ekipman ve malzemeler sayesinde her türlü lekenin üstesinden gelebilmekte, müşterilerimize en temiz halıları teslim etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL