thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Kozyatağı Halı Yıkama Uygulaması

Kozyatağı Halı Yıkama Uygulaması

1 Oca

Kozyatağı Halı Yıkama Uygulaması

Ev ya da işyerinizde bulunan, zemini kaplayan ya da duvara asılı halılarınızın temizliği için kullanabileceğiniz bir yol halı yıkama fabrikalarını kullanmak diğeri ise evde silerek temizlemektir. Fakat her iki yöntemin de kullanılmasında eksik taraflar bulunmaktadır. Öncelikle silerek halıyı temizlemek yüzeysel kirleri kısmen gidermekle birlikte derine ulaşan toz ve lekeler ile akarlarda etkili değildir. Halı yıkama fabrikaları ise bulunduğu yerde halıyı yıkamadığında sabitlenmiş halılarınız için işlevsel olmamaktadır. Bu durumda tercih edebileceğiniz tek yöntem olarak yerinde halı yıkama hizmeti kalmaktadır. Kozyatağı halı yıkama işini uzman bir ekiple gerçekleştiren firmamız halılarınızda derinlemesine temizlik sağlayacak yöntemler kullanmaktadır.

Kozyatağı Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Kozyatağı halı yıkama hizmeti buharlı yıkama şeklinde verilebileceği gibi daha farklı yöntemler de kullanılabilmektedir. Her bir yöntemin kullanımının avantajlı ve dezavantajlı yönleri bulunmakta olup, halının özelliğine ve kirliliğine bağlı olarak uygun yöntem seçilmektedir. Buharlı yıkama sıcak ve basınçlı buharın gücü ile derin noktalardaki istenmeyen unsurları dahi ortadan kaldırmada etkili olması nedeniyle tercih edilen bir yöntemdir. Bu kapsamda yapılacak uygulamalardan biri de köpüklü yıkamadır. Makine kullanılarak yapılan köpüklü yıkama geleneksel sayılabilecek kadar klasik bir usuldür. Burada dikkat edilmesi gereken konu, köpüklü yıkama için seçilecek deterjanın halının boyasına zarar vermeyecek özellikte olması ve kullanımından dolayı insan sağlığı üzerinde olumsuz etkisi bulunmamasıdır. Yerinde yıkama için kullanılabilecek diğer yöntemler ise sıcak yıkama ve talaşlı yıkama olarak sayılabilir.

Bakteri ve Mikroplara Karşı Kozyatağı Halı Yıkama

Kozyatağı halı yıkama hizmetimiz bakteri, akar ve mikrop barındırmayan bir halı kullanabilmenizin en pratik yoludur. Halınıza uygun bir yöntemle sağlığınıza zararı dokunacak unsurlar uzaklaştırılmaktadır. Bu da alerji başta olmak üzere birçok hastalık riskine karşı koruyucu etkisi olan bir konudur. Bununla birlikte halıda beklenen bu temiz ve sağlıklı halin oluşması için profesyonel şekilde temizlenmesi gereklidir. Uzman ekibimiz bildirmiş olduğunuz adrese ulaşarak halılarınız için değerlendirme yaptıktan sonra en uygun yöntem ve malzemeye karar vermektedir. Dilerseniz yöntemlerimiz arasında siz de bir tercihte bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL