thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Kurtköy Koltuk Yıkama

Kurtköy Koltuk Yıkama

Okul Temizliği İstanbul
4 Nis

Kurtköy Koltuk Yıkama

Kurtköy koltuk yıkama dendiğinde akla gelen ilk firma olarak sizlere profesyonel koltuk yıkama hizmetimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hızlı rezervasyon için bizi arayınız.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Koltuk yüzeyleri kumaş kaplamalı olduğundan, kirlenmesi veya bakteri barındırması açısından oldukça elverişli alanlardır.

Kurtköy Koltuk Yıkama Hizmetleri

Aynı zamanda koltuğu kirlenen kullanıcılar çeşitli yanlış temizlik malzemeleri kullanarak koltuklarını silmek istemekte ve bunun sonucunda koltuklarına kalıcı lekeler ve hasarlar vermektedirler.

Bu noktada yapacağınız temizlik işleminde yarardan çok zarar sağlanmaktadır.

Peki, yapılması gereken nedir? Koltuklarınızın kirlendiğini veya bakteri yuvası olduğunu düşünüyorsanız hemen bizleri iletişim numaramız üzerinden arayınız. En kısa süre içerisinde koltuk yıkama servisimiz bulunduğunuz adrese gelecektir.

Profesyonel Kurtköy Koltuk Yıkama 

Profesyonel Kurtköy koltuk yıkama ekibimiz tarafından yıkama işlemine tabii tutulacak koltuğunuz ilk olarak dezenfekten solisyonlar ile bakteriler ve mikroplardan arındırmaktadır.

Burada kullandığımız özel dezenfektanlar özellikle koltuk yıkamasında mutlaka kullanılmalıdır, aksi takdirde koltuk yıkama işlemi üzerine su tutmaktan öteye geçmemektedir.

Koltuk yıkama işleminde kullandığımız koltuk şampuanları bitkisel içerikli şampuanlardır. Her mevsim bizlerden koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz. Bu nedenle titizlik ve hijyen ana kuralımızı oluşturmaktadır. Koltuk yıkama işleminin ardından, profesyonel ekibimiz durulama ve yıkama işlemine geçmektedirler.

Kurtköy Koltuk Yıkama İşimizi Titizlikle Yapıyoruz

Kurtköy koltuk yıkama servisi olarak koltuklarınızı yıkarken kullandığımız makinemiz köpüklü yıkaması sayesinde koltuk kumaşlarınıza ve yüzeyine zarar vermez.

Buharlı makine kullanan koltuk yıkamacılar ise bu noktada ısıdan dolayı koltuk yüzeyinin yıpranacağını hesaba katmamaktadırlar. Bizler bu noktada da profesyonelliği elden bırakmamaktayız.

Koltuk yıkama işlemlerinizde koltuklarınızı yerinde yıkayabildiğimiz gibi isterseniz sizlerden alarak şubemizde de yıkamasını sağlayabilmekteyiz.

Fakat koltuklarınızı yerinden yıkamak sizler ve bizler için daha zahmetsiz olmaktadır. Yıkandığı gün içerisinde koltuklarınız 4-5 saat içerisinde kurumaktadır ve kuruduktan sonra aynı gün içinde kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL